Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell GTA V játékot...

Hogy kell GTA V játékot telepíteni pc platformra cédéről?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sikerült légyszi írja már le mert én még most sem értem ezt az egészet...
2015. jún. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

1. Manapság már DVD-k vannak, nem CD-k.

2. Berakod az EGYES-nek megjelölt DVD-t. Azzal elkezded telepíteni, majd ha új lemezt kér, kiveszed az egyes-t, berakod a kettest, telepítésnél rányomsz, hogy folytatás és folytatja a telepítést a 2-ről.

Komolyan, ezek a mai kölykök.

2015. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, nem is kell kínlódni, mert a SocialClub accodra beírod a telepítőkódot és letöltöd, ha jó a neted ez praktikusabb.
2015. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy nem vagyok egy gépzseni ráadásul amikor még én voltam kölyök (most 24 vagyok) csak simán el kellet indítani a telepítést nem kellet semmiféle socialklubbos baromság...
2015. jún. 4. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a socilclubba vagy mibe is regisztrálni kell nem?
2015. jún. 4. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lásd meg arany szívem, szorítok neked hogy sikerüljön. :)
2015. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kerdezo kepzeld,akarcsak regen, most is mellekelnek hasznalati utasitast a telepiteshez es regesztralashoz.

sot manapsag mar net is van, igya google es a jatek weboldala is elerheto.

es meg a te fajtad szokott megsertodni.

2015. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Oh szintén én kérek elnézést, hogy hülye voltam Angolból és a játékhoz meg nem adtak Magyar nyelvű tájékoztatót... (mert minek is...)

2015. jún. 5. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!