Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnem tudni hogy miert...

Szeretnem tudni hogy miert nem tudom telepiteni az AC rogue-t mert egyszer le volt toltve de ki toroltem es ha ra megyek hogy telepites akor meg ki lep es aszt irja ki hogy mar telepitettem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van? (csak azért, mert a windows 8 esetében példáúl más)
2015. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Microsoft Windows 7 Ultimate
2015. máj. 30. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi sokáig nem voltam. Na szóval: ha eredeti AC-d van, akkor minden bizonnyal az Uplay-en keresztül játszol. Akkor uplay-en keresztül kell eltávolítani.

Itt találsz egy legördülő listát:

[link]


Arra rámész, és ott lesz az eltávolítás.


ha törted van, akkor a vezérlőpultban próbáld meg.

2015. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tortem van amugy meg kerestem az egesz gepen de nem talaltam lehet hogy cserelek windowsot oszt csa.
2015. jún. 2. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell feltétlenül. Csak a mentéseid maradtak meg, azokat kell törölni. Vagy gyakori hiba, hogy az ember csak a parancsikont törli ki.
2015. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!