Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warthunder nemzetek?

Warthunder nemzetek?

Figyelt kérdés

a WT ben a nemzetek repülöi és tankjai nagyjából egyformák a saját kategóriájukban?

És ha így van annak mi értelme?



2015. jún. 3. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

nemi elteresek vannak, de bizonyos szintig igen.

talan az az ertelme hogy azok a jarmuvek tortenelmileg is leteztek...

2015. jún. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Dehogy egyformák, maximum olyan értelemben, hogy egyik sem erősebb a másiknál, bár azért vannak hiányosságok, főleg a repülős részben. De összességében a hasonlóan tierezett, pontosabban battle ratingezett tankok egyforma erősek. És mi értelme? Pont az, amit már mondtam, hogy nem az van, hogy pl. a németekkel folyamatosan olyan tankok ellen kell küzdened, amiket arra terveztek, hogy kilőjék a tiédet, mint ahogy a wotban van.
2015. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de hát pont az lenne a jó hogyha történelmileg mérnék öszze a tankokat repülőket,és akkor mindenki csak németekkel lenne.
2015. jún. 6. 21:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Csak a magad nevében beszélj és nézz kicsit utána a dolgoknak szerintem, mielőtt kijelentenéd, hogy a németeknek jobb tankjaik voltak a szövetségeseknél.
2015. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na igen, már megint ez a hülyeség, hogy akkor a németekkel lenne mindenki...én nem tudom ebben az országban miért eszményítik annyira nagyon a német haditechnikát (azért, mert egy oldalon álltunk?), mert oké, az biztos, hogy kiváló gépeik voltak, de egyáltalán nem mondhatóak egyértelműen a legjobbnak.
2015. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de a németeknek voltak mindenöl a legjobb uccait most is,azt meg kár elővenni ,hogy az ő oldalukon álltunk.....
2015. jún. 9. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ahogy felettem is írták, nézz utána rendesen a dolgoknak, és lehetőleg hiteles forrásokból informálódj, ne német fangirlöktől.
2015. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Egyrészt ez egy játék.

Másrészt ha már történelmileg hitelesen nézzük a dolgokat.

Hiába hugyozza körbe kétszer a TA152 a szövetséges vadászokat ha 1:10 be kell harcolnia.

Biztos baromi jó a Panther 2 de 45 ben már nincs elég benzin szóval te csak 500m-et mehetsz vele.

2015. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted körbehugyozza őket kétszer, akkor még nem játszottál jó pilóták ellen valószínűleg. Az elfogultságnak is legyen határa azért.
2015. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Az a probléma, hogy technikailag Németország és Japán volt a legfejlettebb. Repülőkben a német Ta-152-nél és a japán Ki-84-nél nem volt jobb szövetséges repülőgép. A legjobb tank a Párduc volt. Az amerikai tankoknak bőven megvolt a hátrányuk, például az, hogy gyenge minőségű volt a páncél. Egy erősebb lövés és a páncél beengedte a golyót és ennyi volt. Mozgékonyak voltak, csak nem tudták, hogy most tök jól, hogy tudnak menni 60-nal, de ha sorbaállítunk 10-et egymás mögé, akkor egy német tank egy golyóval félbevágja az összeset. Egyértelműen a németek meg a másik véglet volt, hogy lassúak voltak, azonban az a jobbik rossz. :P Tehát igen, az amerikai technika természetesen jó volt, de csak a túlerő és a gazdaság miatt, nem a minőség miatt. :)
2015. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!