Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 vagy Sims 4? Nektek...

Sims 3 vagy Sims 4? Nektek melyik tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda léci hogy mi tetszik benne és mi nem. :)

2015. jún. 3. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Sims 4-ben csak az alap van meg, előre jelezném.


Mindkettőben van jó. A Sims 4-ben a családtervezés jobb, részletesebb. Azonban a Sims 4 nagyon üres. Mármint, alapból hülyeségnek tartom, hogy mindig töltögeti be azt a sims jelet, vagy mit, mikor bárhova mennek a simsek. Nincsenek autók, biciklik, medence.


Azonban a Sims 3-ban megvan minden kiegészítő. Akadozik, azonban jó játék.


Talán a Sims 3. A Sims 4 alap túl üres. :(

2015. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sims 4 új update-jában van már medence...amúgy nekem annyi a bajom a 4-el hogy nem Magyar :(
2015. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom hogy van medence, de az alap nagyon üres. Az hogy nem magyar, az nekem nem baj, de jobb lenne magyarul. Az angolt nem annyira vágom (béna angoltanár).
2015. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Sims 4 lekötött maximum fél óráig, a karakter készítésnél sem szöszmötöltem, mert nem volt mit. Nálam egyértelműen a 3, az összes Sims közül. Főleg azért, mert amikor először játszottam ezzel, volt egy hangulata, ami vissza-vissza szokott jönni. Igaz, nem rejt már sok újdonságot sajnos számomra, már minden kiegészítővel megcsináltam azt, amit lehetett, de az alap felállás, amikor egy családot több generáción keresztül végigviszek, megunhatatlan :D A 4-ben meg gondolom most megcsinálják ugyanazokat a kiegészítőket, amelyek az előzőkben is voltak. A grafikája olyan, mint a 2-nek, igen, tudom, hogy itt nem arra mentek, de nekem ez sokat levett a játékélményből. Ez a képernyő töltögetés, meg nem mész oda, ahova akarsz, az meg csak hab a tortán nálam. Szóval 3, na :D
2015. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AnnÁgo válasza:
Nekem a Sims 3 tetszik jobban, mert sokkal könnyebb benne minden, vagy nem tudom, lehet, hogy csak azért, mert már magyar. A Sims 4-ben azt nem szeretem, hogy a Simeknek mindig lemegy valamilyen szükségletük, nem lehet velük úgy 3-5 simórát játszani,max. 1-et, mert pl. éhesek....
2015. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a legnagyobb hiba, hogy a szükségletek nagyon gyorsan lemennek. Pl. egyik sim eszik, mire megeszi az ételt már zuhanyoznia kell, majd mire végez a zuhanyzással, újra éhes... Ez nagyon rossz így :/
2015. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sims 4 alappal kb. 4 hónapon keresztül játszottam, szinte mindent kitapasztaltam, tetszik. (pl. növények keresztezését)

Visszatértem utána a Sims 3ra, minden kiegészítő fent van, azóta is azzal játszom. Ez szerintem sok mindent elmond.

Már az első sims játékoknak is függője voltam kisebb koromban, amint kijöttek. :D

Igaz már kijött a 4hez kiegészítő, de az annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, pedig a Sims 2ben egyik kedvencem volt a Megnyitottunk, vár az üzlet. De ha lesz olyan, ami szimpatikus, játszani fogok azzal is.

2015. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bevallom a 4-gyel max 4-5 alkalommal játszottam. De nem tetszett. Le is töröltem és visszatettem a 3-mat. Nekem nagyon nem tetszett a 4-ben az, hogy azon kívül, hogy a CAS, meg az építkezés fejlődött, sok dolog mintha csak visszafejlődött volna. Legalább is én így érzékeltem. A 3 legnagyobb újításai( szabad barangolás, egyedi munkák, kreatív mód) azok hiányoznak a 4-ből és ezért számomra játszhatatlan. Nagyon nagyot csalódtam benne. Sokkal többet vártam tőle. És teljesen egyet értek az első válaszolóval, hogy az alap borzasztóan üres. És persze azóta adtak ki egy csomó update-et, de ez tök gáz, hogy kb folyamatosan frissíteni kell ahhoz, hogy játszható legyen. Számomra a 4 ezzel leírta magát. Én maradok a 3-nál. Azzal teljesen jól el tudok szórakozni néha.
2015. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sims 4 forever!!! 😄

Szerintem sokkal szebb, jobban kidolgozott, egyszerűbb is használni. (Bár a sims 4-el előbb játszottam mint a 3-al és lehet nekem azert volt bonyolultabb a 3)

A Sims 4-ben ha megvan az eddigi összes kiegészítő egyáltalán nem üres... Vagy ha igen ott vannak a módok xd. Az angol nyelvvel nem volt probléma nekem, de a húgom miatt leszedtem a magyaritast. Na a lényeg hogy persze a 4-hez még nincs sok kiegészítő, mert pl a háziállatos, vagy évszakos kiegészítőt nagyon hiányolom (de szerintem tuti lesznek) de akkor is jobb mint a 3,mert sokkal modernebb, és a sim készitesnél és a ház építésnél is jobb és szebb dolgokat lehet kihozni :3 ❤

2017. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!