Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudna valako supportolni lolban?

Tudna valako supportolni lolban?

Figyelt kérdés

Szóval :D vagyunk már hárman a csapatban. Van topos,jungleos,és jómagam vagyok az adc vagyok. Jinxet és Varust tanulom. Varusból isten vagyok early gameban. A pozicionálást kell még iszonyatosan sokat gyakorolnom late gameben. Olyan embert keresünk,aki szívesen vállalná a support szerepet. Legfőképpen Threshre lenne szükségünk de egy Janna vagy Leona is perfect lenne. Nyáron egész végig aktív lenne a csapat.

Kikötés ezen kívül nincs. Ha nem vagy isten játékos akkor majd velünk megtanulsz játszani.


Szóval aki ezt vállalná az nyugodtan megkereshet. Június 13.-áig kellene szereznünk egy suppot. Skypeon kommunikálnánk :D



2015. máj. 26. 23:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Beszarok,hogy még a címet is elírtam xD

*valaki

2015. máj. 26. 23:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, mennyi idősek vagytok, és milyen szinten játszotok?

Én midet mainelek, de az utóbbi időben egyre többet supportolok, mióta elkezdtem rankedezni, mert low eloban megfigyelésem szerint azzal lehet a holtbéna csapatokat is a legjobban carryzni :) A main supportom Morgana, Janna és Blitz is jól megy, de Thresht sem lenne nehéz megtanulnom, mert a skillshotokkal jóban vagyok :) Akár midezni is elmennék, mindkettőt szeretem, majd ahol jobban beválok, ott játszanék. Kifejezetten a csapatjáték és az együttes taktikázás érdekel, a soloq-ban nem igazán látok fantáziát. Ha gondolod, írj privátban. 18/F

2015. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kor számít? csak mert ha nem, akkor én jönnék, support main S3 óta, thresh, leona, lulu, shen, trundle supportot tudok hozni. btw 5v5 teamranked, vagy mi? :D
2016. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!