Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri PS Vitát venni?

Megéri PS Vitát venni?

Figyelt kérdés
Használtan vennék egy ps vitát csak nem tudom, hogy megéri -e. Telómmal szoktam játszani, de annak kicsi a képernyője, meg a játékok se olyanok, mint a vitán. Viszont 3 vagy 4 játék tetszene amikkel játszanék. Nincs PS4-em szóval a remote play-t se használnám ki. Szóval 3-4 játékért megéri megvenni 25 körül használtan?

2015. máj. 25. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha Te bele tudsz ölni annyi időt, hogy végső soron megérje Neked, akkor nyilván. Mondjuk amíg le nem viszik 10.000 alá az árát én az istenért sem fogok venni (azzal együtt, hogy a PS Plus miatt már lenne rá 10-15 ingyenes játékom).
2015. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen PSP volt az álmom az milyen menő volt már de mostmár ahoz is hozzálehet jutni elég olcsón de mostmár nem játszanék rajta szivesen, gyanítom hogy mikor már olyan olcsó lesz a vita akkor már azért nem venném meg mert elavulóban lesz
2015. máj. 26. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
A Vita alapvetően egy hatalmas kapufa- szerintem. Nagyon gyenge, kevés rá a játék, mert a fejlesztők látják, hogy nem veszi senki, azért, mert kevés a játék rá... ördögi kör. Talán gondolkozz el egy PS TV vásárlásán, mást nem tudok mondani.
2015. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem! A ps Vita hardverjét egy jobb androidos telefon lazán felülmúlja! Én is egyszer venni akartam ps vitát de nem jött rá semmi értelmes játék! Tekken, Gran turismo, GTA, stb! ( Ne írja ide senki a psp verziókat amiketet képes futtatni a ps vita) Azért nem veszek ps vitát hogy psp-es játékokat futtassak rajta! Legalább olyan játékokat kiadnának rá mint a GTA San andreas vagy stb, de semmi. Tekken 3 HD Vitára milyen jó volna :D Ps2 játékokat simán átt lehetne írni. Egy Gran turismo 4-nek is örülnék. Szerintem fekete volt a Ps vita, a sok gagyi kínai játék jelent meg rá. egy erősebb telefonnal jobban jársz :D
2015. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki a PS Vita hardverjét leszólták, jó lenne, ha utánaolvasnának előtte, miről is karattyolnak. Egy 2012-ben megjelent gépről beszélünk. Mutassanak az itt a Vitat leszóló kommentelők olyan eszközöket, amik felülmúlják hardverjét, és ami mellett a Vita "nagyon gyenge" lenne akkor, amikor kijött, vagy kár fél évvel, de simán mondhatjuk, hogy 2 évvel később is. (Egyedül beépített fényképező az, ami muszájból lett beletéve)

(Megjegyzem, hasonlóan nevetséges a fele annak, amit az utolsó válaszoló írt a játékokról)

2017. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!