Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri PS Vitát...

Szerintetek megéri PS Vitát venni?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom mi érné meg jobban ps vita vagy egy xbox 360, azét nem akarok xbox-ot mert itt az új xbox One, tudom hogy attól lesznek rá játékok de,azért valamennyire már régi.a másik az hogy én most vagyok 8.-os és lehet hogy kolis leszek és nem lesz időm annyit xbox-ozni ,de viszont a ps vitát magammal tudom vinni,és nem tudom hogy melyiket érné meg jobban megvenni.Meg hát ps vitára kevesebb játék van és azok is drágák.

2013. dec. 15. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát összintén nekem is nagyon tetszik a Ps vita de a legnagyobb gond hogy alig vannak rá játékok.

Nekem ilyenekre lenne szükségem - Tekken ,god of war, gran turismo, crysis, gta , meg stb jó konzol játékok! :)

De a ps vita nagyon elhanyagolt konzol sajnos per pillanat nem érdemes megvenni mert nem találsz rá jó játékokat.

Aki meg megint azzal jön van rá granturismo, igen a psp verzió müködik rajta de enyi erőböl vehetek psp-t is és ingyen játszhatok rajta :) Szóval sajnos még nem éri meg megvenni :)

2014. jan. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!