Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends hogy jussak...

League of Legends hogy jussak ki silverből?

Figyelt kérdés
Szinte csak vesztek mostanában.Két éve játszom, de szerintem még mindig nem tudok elég jól teljesíteni.Mit kellene csinálnom, hogy kellene gondolkodnom egyátalán, melyik lane-re érdemes menni, mert nekem ugye nincs main lane-m csak megyek oda ahova hely jut. Segítsetek pár válaszal légyszi mert ez már siralmas. :(

2015. máj. 25. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne sodródj állandóan. Egy helyet, egy champet válassz. Lehetőleg olyat, akivel szeretsz is játszani. Azt tanuld ki és próbáld meg minden egyes meccsen megszerezni. Ez kb. a legfontosabb tipp, amit tudok adni.


Ha sokat vesztesz, tarts egy kis szünetet, akár egész naposat is. Csak felcseszed magad és még rosszabbul fogsz játszani.


Farmolj jól. Több killet érő farmot szoktak otthagyni a rossz játékosok. Rengeteg pénzt ér.


Jungle és mid szerintem a legjobb a soloq mászáshoz. Csak gankelsz, ölsz egy rakást és kész, ilyen könnyű. Most plat 3-ban vagyok és még itt is sokan csesznek venni wardokat.


Nem tudom, te hogyan játszol stb, de fogd vissza néha magad. Lehet, hogy ha életed árán megölsz valakit, az egyáltalán nem éri meg. Ha pl. midesként meghalsz topon, akkor a te toposod utána fájós seggel fogja tölteni az elkövetkező perceket.


Most hirtelen ennyi.

2015. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget segítettél köszönöm!
2015. máj. 25. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Árulja már el valaki: miért jobb goldban lenni? A fiam platinumban van, de ugyanúgy szidja a béna noob gyökereket, mint az elején.
2015. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van abban, hogy "szakosodni" kell 1 lane-re és 1 championre. Supportként Silverben/alatta nehéz, főleg ha nincs duopartnered, mert egy idegennel nagyon nehéz (majdnem lehetetlen) 1 game alatt összesimulni. Toposként már megint nem túl jó, mert ha teleportot viszel, oda bizony kell a kommunikáció, hogy mikor és hova lődd el.

ADC-ként egy supporttal boton duoban azt mondom, hogy könnyen ki lehet jutni Silverből, már ha konyítottok a botlane-hez. Midre kis esélyed lesz bejutni, főleg akkor, ha nem first pick vagy, mert az összes player leginkább midre menne (kevés a kivétel, de természetesen van).


Filler vagy tehát. Fillerként túl sok champet és túl sok lane-t próbálsz egyszerre kitanulni, ami nem valami könnyű. Én például ilyen fillerként halott lennék, mert jungle-ben olyan béna vagyok, hogy azt rossz nézni, máshol meg jól megállom a helyemet (elégedett vagyok magammal). Fejlődni kell, játszani-játszani-játszani, és nem csak folyamatosan rankedet menni. Eriggyé' draftot, kezdd kitapasztalni, melyik lane és champ az erősséged, és melyik lane és champ a gyengeséged.


És igen, a farm fontos, a vision ugyancsak. Rengeteget jelenthet earlyben az, hogyha egy wardnak hála meglátjátok a junglert például a mid felé menni, miközben a midetek pushol mint állat. Ja, meg a sárkány, az most méginkább fontos lett a buffok miatt. 2-3 vesztett sárkány után eléggé megcsappannak az esélyeitek, amennyiben nem vagytok szétfeedelve.

2015. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 4-es teljesen jókat írt. Mindenképpen érdemes 1-2 main szerepet választani, és azokat gyakorolni, a többi pozícióba pedig 2-3 champet megtanulni olyan szintre, hogy ha nem kapod meg valamelyik main szereped, akkor is normálisan tudj játszani. A duo tényleg sokat segít, én például azóta tudok folyamatosan haladni fölfele, mióta csak duó botlanet játszom rankeden tesómmal vagy egy haverommal, ha van egy fed botlane, az már fél győzelem szinte. Rankeden én supportot mainelek, mert azt nagyon ritkán viszik el előlem, és nevetségesen kevés az értelmes support, mert a legtöbben kényszerből viszik, pedig low eloban szerintem azzal lehet a leginkább carryzni, ha képes vagy az adc-t megvédeni és killekhez juttatni.
2015. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelemes válaszokat!Megfogadom őket.
2015. máj. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!