Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben melyik...

League of Legends-ben melyik lane a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Legjobb nincs, max kedvenc.

Én legszívesebben miden játszom, de ha úgy alakul, az adc és a support ellen sincsen kifogásom, azokat is szívesen csinálom. Rankeden inkább supportolok, ha lehet, mert tapasztalatom szerint egy gyengébb csapatot azzal lehet leginkább carryzni, ráadásul sokan kelletlenül és rosszul játszanak supporttal, ezért inkább elviszem én, minthogy valami ilyen legyen.

Jungle-ben elég béna vagyok, mivel az sohasem tetszett, így ha tehettem azt elkerültem, persze oda is van néhány champ,amivel tűrhetően megy.

Annyira a topot sem szeretem, mert meele bruiserekkel is csak ritkán játszom, és egy rutinosabb topost ezért nem tudok tradekben megverni.

2015. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!