Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban melyek a legjobb champek trollkodásra?

Figyelt kérdés

LvL 30-as vagyok és kezdem unni a játékot. Mostanában elkezdtem "Trollkodni", mármint nem úgy hogy kiafkolok stb... mint a ****-ok hanem pl: hybrid blitzcranked építek, ap xin, attackspeed malphite/chogath. Tudtok olyan champeket mondani akikkel még jó, hangulatos trollkodni?


(FarmingTroll FtC.)


2015. márc. 28. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Teemo minden mennyiség, már csak ha kipickeled azt hiszik trollkodni fogsz :D


Amúgy pedig AD Leona, Ad Braum, Ap Shaco, AD Maokai esetleg AP Rengar :D vagy szórakozhatsz egy Bard junglerrel is, vagy a blitz jungler :D

2015. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Blitz jungle meglepően jó tud lenni.

Amúgy a Xin critre építve is vicces.

2015. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Blitz jungle nem azért pickelendő mert jó. Nem jó. Rövid cc és 0 sustain. Arra jó hogy buffot lopj vagy épp egy ellenséges hőst invade közben. Gank és roam nagyon effektív vele és az ellenség tuti szét fogja flamelni a chat-et hogy reportol meg mit tudom én. Már amilyen a LoL játékosközösség.
2015. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trundle elég troll
2015. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bruiser Leona - Supportként simán megölöd a carryket 1v1ben.

Én régebben Blitzcel azt csináltam, amikor jól álltunk, hogy bewardol az ennemy jungle egyik felét, majd becsalogattam oda az ellenséget és fogócskáztunk, míg a többiek megnyerték.

LeBlanc is jó ilyen téren, még mst sem kell venni.

Singed - Akár proxyzhatsz is vele, ha vannak rúnáid. Én smurfön játszok vele, csak még lvl 18-as, szóval majdnem belehalok az elsô minion wavebe. Summonernek ghost és teleport. Vegyél egy rylait is, cipôbe a kék fejlesztés. Vicces, ahogy próbálnak elôled elfutni, míg te 2-szer olyan gyors vagy + még megölni sem tudnak mert tank vagy.

ADC Thresh - feltöltött E passzívval szinte one-shotolod a másik adct lateben.

2015. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!