Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Ahri-val jól...

Hogyan kell Ahri-val jól játszani? Mi a legjobb build rá?

Figyelt kérdés
Mobafirén ált. nem a legjobb buildek vannak..

2014. dec. 23. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

jól úgy játszol vele, ha 20 perc alatt minimum 180-as farmod van vele.

Átlagos magic pen, ap, kis armor, magic resist rúnázás. Én Q-t szoktam húzni, mivel visszafele true dmg-et üt. Lehet még W-t is húzni elsőre, de akkor szinte csak magic pen-t pakolj rúnába.


Itemnek Deathfire Grasp kezés, mivel aktív DFG + charm, az +40% dmg az ellenfélre, ott megsimogatja a gésa golyó azt bizony megérzi. Ultit ne szórd el feleslegesen. Egy killért általában nem éri meg beugrálni turret alá. 4/5 esetben team fight helyezkedésre használom, illetve a közelharcos carryk elől tudok gyorsan meglépni vele.


Build nagyon változó, de DFG-vel szoktam kezdeni, utána mehet rá alap cipő, Athene's unholy grail, sorcecer shoes, abyssal scepter vagy zhonya's hourglass, rabadon deathcap, ha picit tankosítani szeretnéd akkor Rod of Ages, bár az elég ritka látvány ahrinál.

2014. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első rúnái korrektek, nem írom le mégegyszer.


Ellenben (buildben) ha Deathfire-rel kezdesz, akkor nem szabad Athénét venni, mert nem lesz rendes damage outputod. Ha DFG-t rusholsz, akkor azonnal menj a nagy itemekre, és csak vegyél még egy Dorans Ringet az első mellé, az megoldja a mana problémát (mana kontroll ezesetben fontos).

Az Athenés kezdés a farmolós Ahri, nem sokan építik mostanság.

De, Mobafire-n korrekt buildek vannak, azokat érdemes nézegetni, amik frissek és jó visszajelzést kaptak.

Üdv.

2014. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én általában chalise-t rakom ki (kis athene mana reg), utána egy zhonya-t vagy rabadont és úgy a nagy athene-t. Persze emberfüggő, én szeretem halálra farmolni magam :D
2014. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!