Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért dobál ki a Cs:Go?

Mért dobál ki a Cs:Go?

Figyelt kérdés

Amikor venném a fegyvert belaggol és a cs:go működése leállt...De van amikor működik rendesen...

A gépem elviszi laggmentesen 120 fps-el szóval ezzel nem lehet gond...Win ultimate 32 bit



2015. máj. 10. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

tűzfalon át van engedve?

Nincsen valami scripted írva gyors vásárláshoz? attól is szokott ilyen lenni.

Csak online dobál ki, vagy offline is megcsinálja? Mert akkor már szűrheted, hogy nethez van köze, vagy magához a géphez.

2015. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen átvan,igazából Versengő módban szoktam csak játszani és abban csinálja ,de volt már olyan ,hogy 2 héten keresztül nem csinálta most pedig igen...

Amikor predig vissza akartam csatlakozni akkor az 5 mp-s számolásnál is befagyott...

Scriptem nincs...Annyi a változás ,hogy egy Pro playernek raktam be a cfgjét...

2015. máj. 10. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

configot változtatod, attól simán ledobálhat a francba.

Rakd vissza az eredetit.

Más ám a magyarországi, meg mondjuk egy Amerikában élő ember cs:go programja, máshova csatlakozik, máshogy csatlakozik, stb, rengeteg olyan apróság van benne főleg net kapcsolatban, amitől ez előjöhetett. Ha te magad egyedül kézileg nem tudsz ilyet összerakni, akkor inkább maradj az alapnál.

2015. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De az az érdekes ,hogy már játszottam ezzel a cfg-vel vagy 3-4et és semmi nem volt...

Akkor berakom Kodiakét :D

Az magyar...

2015. máj. 10. 16:48
 5/5 A kérdező kommentje:
+még szerintem a cfg-nek azért nincs hozzá köze mivel még a régi majdnem alap cfg-vel is csinált ilyet 3-4 hete kb...
2015. máj. 10. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!