Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért dobál ki folyton? (Oblivion)

Mért dobál ki folyton? (Oblivion)

Figyelt kérdés
Oblivion játékban, ha próbálok két város közt utazni (vagy ha egyszerűen csak a gyors utazást akarom használni), kidob egy errort a játék, és leáll. Nem tudja valaki véletelnül, hogy mitől lehet ez a probléma? Próbáltam többször is újratelepíteni, más-más patchal, de nem megy így sem:/ Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 1. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos lenne h mit dob ki...:P

Ám meg lehet hogy egy Modtól amit hozzá raktál:P

2010. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemtudom de hallod, te magyarul játszod? leszdtem elvileg egy 100%osnak írt magyarítást, valami 5száz valamennyi mega volt , feltettem aztán egy csomóminden angol maradt, jó van ami magyar de a leírások párbeszédek tárgyak, rengeteg minden a fontos dolgok angol....és nemtudom hogy most csak nekem működik ilyen rosszul, vagy egy 100%osnak írt magyarítás van ilyen "ügyesen" megcsinálva...
2010. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Leszedtem a magyarosítást hozzá, én is felraktam, és nem, nekem se lett sokminden magyar. Le is töröltem,mert gondoltam, ez generálja a hibát.


Amúgy azt írja, '0x0000' not read on '0x0089' vagy valami hasonló. Printscreent nem tudok mutatni, mert nem rakja ki már, csak a háttérben, és így indíthatom újra a gépet.


Régebben, kb 1 éve működött rendesen, azóta semmit nem változtattam a gépen.

2010. jan. 2. 02:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A magyarításhoz rengeteg energia kellene de így 2010-ben ez neméri meg mert nincs rá igény, ez olyan mint anno a KOTOR2 fordítás, valami 10.000 párbeszédet lefordítani rettenet, ez is kb. (vagy nem emlékszem a szám adara rendesen nem tudom)
2010. jan. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul raktátok fel a magyarítást, nekem működött rendesen.
2010. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a magyarítás érdekel, tudok angolul, továbbra is azzal van a gondom, hogy nem működik rendesen, magyarítás ide vagy oda.
2010. jan. 2. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

a magyarítás mindent lefordít 100%ban a játékban. Eleinte nekem is szar volt, de utána rendesen elolvastam minden feltételét, és azóta működik.


ja és van 2 peccs a játékhoz, és egy nemhivatalos peccs is, tegyed felfele őket. amúgy az elder scrolls széreia nagyon kényes ilyen téren, egy rosszul telepített mod is tönkrevághatja. Vagy van amikor csak magától romlik el. a mentéseidet tedd biztonságos helyre, majd telepítsd újra. több mint valószínű hogy menni fog.

2010. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!