Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gepigeny.hu szerint elvinné...

A Gepigeny.hu szerint elvinné a gépem a GTA V-t minimum/közepes beállításokon, illetve a game-debate.com is ezt írja szerintetek most ez igaz?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert volt már játék (régebben) amire azt írta, hogy nem viszi el közben simán tudtam vele játszani és ugyanez fordítva.

Szóval a gépem adatai: AMD FX-4300 3,8 GhZ Quad Core

A Videókártyám (igen tudom nagyon gyenge): AMD Radeon 6450 1GB

És 4GB ram.

Szóval szerintetek is elviszi? Higyjek ezeknek az oldalaknak? :D



#GTA #gépigény #gamedebate #dzsitiéfájv #eztsenkinemolvassa #köszönök:
2015. máj. 8. 22:13
 1/8 anonim válasza:
Gépigény semmit sem ér, azt biztosra tudom. A másikról nem tudok mit mondani, de én sose hittem az ilyen oldalaknak. Gépigény van, hogy egy játékra azt írja, hogy mediumon kéne mennie, ehelyett ultrán játszok 60 fps-el. Ettől függetlenül vinni fogja full lowon. Nem Full HD-ban persze.
2015. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nem a leg megbízhatóbbak! Köszi a választ!
2015. máj. 8. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kell csak utánna járni jobban... pl beírod google-ba a minimális vga-t ami a gta5 höz kell HD 5850 vs 6450 a 2 videókártya között ég és föld a különbség vagyis nem tudnád futtatni a GTA 5-öt, a videókártyád majdnem kisteljesítményű játékokhoz is kevés.
2015. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Illetve elírtam, futtatni tudod csak olyan mikrolaggokkal ami teljesen élvezhetetlenné teszi a játékot. A GTA 5 esetében jó a megadott minimális gépigény.
2015. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem igazán értek a számítógépekhez, viszont bátyám annál inkább. Ő azt mondta, hogy inkább vegyek egy processzort (jelen esetben az FX-4300) mivel jelenleg egy két magos 3,6 GhZ-s procim van. Én először videókártyában gondolkodtam de bátyám lebeszélt róla. Szerintetek is inkább azt vegyek? :D
2015. máj. 9. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Procit+Videókártyát is.
2015. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha videókártyát veszel a proci nem fogja tudni kihajtani, ha processzort veszel, akkor meg nem leszel előrébb mert a vga gyenge. Gyűjts még és vegyél mindkettőt.
2015. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mind kettő kellene, de hát annyi pénz nincs. +alaplapot is kell venni az új proci mellé.
2015. máj. 9. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!