Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok DOTA 2-ben valami...

Bebece kérdése:

Tudnátok DOTA 2-ben valami hős ajánlani (kezdő vagyok még)?

Figyelt kérdés

Most kezdtem játszani és nagyon tetszik egyenlőre, de még nem találtam meg a hozzám illő hőst.Ezért kérek most segítséget mert rengeteg hős van a játékban.

-valami könnyű daráló hős kéne (a lehet valami csajt)



2015. máj. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A DotA 1-et játszom,de ugyanaz, csak néhány név más benne.

Könnyű, op és csaj: Mortred/Phantom Assassin. Legtöbbször, főleg ha csicskák ellen játszol, elég neki sebzést venni, plusz az egyik passzívja 50% evasiont ad (50% az esélye annak,h az ellenségek nem tudnak megütni).


Agility hősök közül, ami még könnyű, az Trax/Drow Ranger, Riki/Shadow Assassin, Gondar/Bounty Hunter, Ursa, Void, Viper, Sniper, Slark pedig a legkönnyebb.


Strength hősök közül Davion/Dragon Knight, Omniknight, Huskar, Panda Brewmaster, Bala/Night Stalker, Bara/Spirit Walker, Abaddon, Centaur, Naix/Lifestealer is könnyyű, Axe és Legion Commander pedig a legkönnyebbek.


Inteligence hősök nem túl nehezek, mert elnyomod a spelljeiket és kész. De közülük, akik sztem a könnyebbek, mint a többi, azok Krob/Death Prophet, Warlock, Necro, Lion, Lina, Lich, Disruptor, Ogre, Skywrath, Rasta/Shadow Shaman.


Plusz nézd,h a többiek hogyan használják a saját hőseiket, ha nem tudod h mit vegyél,akk kérdezd meg tőlük. Kezdés amelyik hősöket nagyon nem ajánlom:

Meepo: egy jó Meepo egyedül is könnyedén megtudja nyerni a játékot, de kezdőként semmikép sem.

IO: mert egy szar. Láttam már nagyon jó IO-kat,de kb. 100 játékosból 1 az.

Invoker: mert rengeteg spellje van és első alkalommal csak pislogni fogsz,h mihez kezdj.

Earth Spirit: én a mai napig nem vagyok jó vele, bár nem is próbálok, mindent a megidézhető köveire kell építeni.

Techies: mert ismerni kell a térképet,h hova rakd a bombákat úgy,h belesétáljon az ellenség.

2015. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, azért kicsit szerintem túloztál :D Mármint, egyik Pandaren sem egyszerűbb, Dota 2-ben sem, ha pedig 1-ezel akkor tudnod kéne. Brewmaster spiritjeihez nem kis micro kell, és tudnod kell hogy kinél respawnol, hogy működnek a spelljei stb.


Slark pedig nem a legkönnyebb Agis szerintem, mert a Pounce-hoz jó irányba kell nézni (ez nem olyan egyszerű kezdő szinten :) ), Davion pedig szerintem nem könnyű.. legalábbis jól játszani nem, int carryk/midesek outzoneolják.


Lion meg Lina hasonló hősök (na jó igazából nagyon is különbözők és másra használják őket, de vannak hasonló spelljeik), és Lion a könnyebb, mert nincs annyi célzós spellje (konkrétan egy sem). Lina viszont csaj, és a megfelelő itemekkel, megfelelő team ellen (ahol nincs egy tonna magic resistance, tehát ne pickeld: Anti Mage, Rubick és Huskar ellen) lehet vele ownolni ("darálni" :D).


Shadow Shamanezni meg én nem tudok a mai napig, pedig support a mainem. SS lassú hős, és jól kell időzíteni a spelljeit, hogy hatékony legyen. A jó pusholáshoz (tornyod lerombolása, hogy minél közelebb kerülj az ancienthez) pedig kell a vision, és vigyázni kell, mert nagyon fragile és hamar kiszednek.


Listát kiegészíteném:

Wraith King, Sven, Troll warlord (nem tudom, Dota 1-ben hogy van, de Dota 2-ben szét lett buffolva mostanában).


Agihoz: Bloodseeker, Razor, Clinkz, Nyx Assassin sem túl bonyolult az új Aghanim's upgrade-al.


Int: Disruptor nem könnyű szerintem, jó positioning kell hozzá, bár bepróbálkozhatsz vele. Queen of Pain sem nehéz, ő mides.

Silencer, Zeus, Witch Doctor.


Az "eleinte óvakodj"-hoz még hozzátenném:


Elder Titan

Lone Druid (gyakorlatilag 2 hőst kell irányítani, a másik egy medve :D)

Chen (ULTRA MICRO KELL HOZZÁ!)

Enchantress (hozzá hasonló micro kell mint Chenhez, de nem olyan sok)

Dark Seer (emlékszem amikor 100 óra körül először játszottam vele, azt mondtam, hogy egy használhatatlan szar és soha senkinek nem ajánlom :D nem könnyű)

Rubick (az ultit nagyon jól kell időzíteni)


De igazából a legjobb, ha mindenkit kipróbálsz. Én 300 óránál kezdtem Earth Spiritezni (ez a bizonyos szoborpakolgatós, akitől az első intett), 15-20. meccstől kezdve már egész jó voltam vele, jelenleg 100+ játékom van vele és a legsikeresebb hősöm.


És hogy vitatkozzak egy kicsit az előttem szólóval (:p):

Io nem "egy szar". Ha láttál jó Io-t tudnod kell, de ha beírod youtubera, hogy "bigdaddy io" akkor láthatod teljes pompájában. Vagy Akke-t is írhatsz. Igaz ők Dota 2-ősök, de szerintem meg fogsz érteni mindent, végülis csak vizuális update van a játékban (meg egy pár gameplay-related, de a hősök javarészt változatlanok).

2015. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Panda Brewmaster meg Slark nem könnyű? :D


Panda ultija nem olyan jó,h arra keljen alapozni. A passzívja ad 25% evasiont és critical strikeot, egyik aktív jó aoe sebzés és jó lassítás, a másik is jó lassítás és nagyon jó miss, és tekintve azt,h strengthes hős, az egyik legjobb tank, és az egyik legjobb carry is.


Slark pedig igenis a legkönnyebb agis hős. Nem egy játékot nyertem már meg egyedül Slarkkal 3-4, de 5 ellenség ellen is. A passzívja az egyik legdurvább passzív az egész játékban, a pounce-t minden nem idióta tudja használni, a dark pacttel lehet spelleket is blokkolni, az ultija egyben aktív és passzív képesség is, plusz ha veszel hozzá egy lothart/láthatatlanná tevő itemet, akkor még durvább :D

2015. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Lothar shadow blade lett Dota 2-ben :D


Panda ultija viszont igenis nagyon jó, így kap egy 2s stunt, egy purge-t, egy nagyon jó disable-t (6s!), sőt most látom, hogy a Storm spelljei között van egy invis 100-as break damaggel, ami azért decent level 6-on! Pláne ha midezel és az enemy safe mondjuk csak level 3-4. Fire meg rohadt gyors, bárkit lechaselsz vele. Nem beszélve arról, hogy Scepterrel megkapod az összes jó alapspelljét is a Pandának 1-1 spiritre.


Slark pedig, nem mondom, hogy nem könnyű, meg hogy nem tudsz vele simán lehozni szó szerint 1v5-ben egy gamet, HA jó a farmod. De ha a pouncet elbasszintod (amikor az enemy sokat cikkcakkozik pl) akkor még messzebb kerülhetsz attól, akit chaselsz és akkor buktad a killt. Meg azért mégis az benne a jó, hogy odafogod a Pounce-al, hogy tudd hitelni jó sokáig.


De igen, abban igazad van, hogy ez 2-3 meccs alatt elsajátítható igazából (mmint a Pounce, nem a Panda micro :DD)

2015. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Slarkkal ha vkinek nincs farmja, akkor az igazán szar játékos vagy nagyon kezdő :D

A pounceszal se muszáj messziről odaugrani. Odamész ütni az ellenséget és közben elnyomod.

2015. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könnyű, daráló csaj? Phantom Assassin vagy távolságiból Drow Ranger, tovább ne is nézz. Kb. 2 legkönyebb hős a játékban, és igazi gyökérirtók. Nekem Drow a mai napig a kedvenc.
2015. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

600 órám van a játékban, phantom assassinnal eddig a legjobb eredményem olyan 0-10 volt :D mázli kell hozzá. Én még soha nem criteltem vele enemy playerre, csak creepekre. :/

Legion tényleg nem nehéz, de sok idióta belemegy olyan duelekbe amikbe nem kéne, és adja a bónusz dmg-et az enemynek...

Lina jó ^^

Spectre is nagyon erős tud lenni, ha van farmja.

Windranger és Queen of Pain is tud szivatós lenni.

Death Prophetet úgy 400 órája nem láttam a játékban, nem is tudom hogy ő az én szintemen milyen :O


Azóta találtál kedvencet? :)

2015. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!