Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sikerült már valakinek teljese...

Sikerült már valakinek teljesen készre csinálnia egy játékot?

Figyelt kérdés

Feltörni a G - et (az internetes feltöréseket nem beleszámítva), ha igen mi volt a játék címe?


Pl: azt hiszem a Halo ODST ben volt, mikor a Tayari Plazaban, egy örökkévalóságnak tűnt az ottlét és egyetlen egy telefonfülke hiányzott.


2015. ápr. 30. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
készre nem elhet "csinálni" egyetlen játékot sem. Ha arra gondolsz, hogy minden elérhető eredményt (achievmentet) elért valaki egy játékban, akkor igen, meg lehet csinálni.
2015. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg lehet feltörni az összes "achievementet", vagy van gyakorlati tapasztalatod is?
2015. ápr. 30. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
feltörni nem lehet achievmentet, elérni lehet. Milyen játékról beszélsz alapvetően? mert van játék ahol van vagy 10 achievement, meg van ahol 200+. Mindegyik lehetséges, csak van amihez rengeteg időt kell áldozni, van, amihez kevesebbet.
2015. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem elég rövid a karom , most a akkor toldjam meg egy lépéssel, hogy elérjem az achievmentet, mert nincs elég közel.

Köszönöm szépen a magyar nyelvtani kiegészítéseket, lábjegyzeteket, margós megjegyzéseket.

x box 360 - nal játszom. És csak egyszerűen érdekelt létezi, van olyan, aki valamilyen, bármilyen, akármilyen játékban az összes achievmentet megszerezte, birtokolta, elkapta, markolta, magáévá tette és most már neki jó.

Szóval komplett kijátszotta, végigjátszotta a játékot.

2015. ápr. 30. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, vagyunk egy pár millióan, akiknek sikerült már néhány ilyen művelet. Nekem Xbox360-on csak 15 olyan játékom van, amikben meglett az 1000 Gamerscore, azoknál is csak azért, mert rengeteget játszottam velük. Sosem vadásztam értelmetlen acsikra azért, hogy meglegyen az 1000 G. Lőj le 100.000 ellenfelet, nyomd meg ezerszer az ugrás gombot, játssz 365 napig mindennap - menjen a... csudába, aki ilyeneket kitalál.
2015. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írnál játék címeket is, köszi
2015. máj. 1. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Dark Souls

Dark Souls 2

Borderlands 2

Batman Arkham Asylum

Batman Arkham City

Saints Row The Third

Saints Row 4

The Darkness II

Darksiders

Darksiders II

Dead Rising 2

Just Cause 2

Red Faction Guerilla

State of Decay

Burnout Paradise

2015. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!