Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen rossz az irányitás...

Miért ilyen rossz az irányitása a mortal kombat x-nek pc-n?

Figyelt kérdés
Próbáltam xbox 360,meg ps4 kontrollerrel de midegyiken sokszor nem is érzékeli amit nyomok. Pld valami kombonál jobbra-balra és a B gomb, megcsinálom 5 ször de ebböl csak egyszer érzékeli és csinálja amit kéne. Ez miért van?

2015. ápr. 20. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én PS4 kontrollerrel és Xbox One kontrollerrel is tökéletesen tudom irányítani PC-n. Szerintem az időzítésed/ritmusod lehet rossz.

(Jó, én már húsz éve Mortalozok, úgy könnyű.)

2015. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindig ugyan ugy csinálom de nem mindig fogadja el, probáltam lassan,gyorsan de teljesen véletlen hogy mikor érzékeli. lehet én vagyok a béna
2015. ápr. 21. 08:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg van olyan hogy le-le aztán fel azt se érzékeli pedig ennél pontosabban nem lehet csinálni, se lassan se gyorsan nem jó
2015. ápr. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!