Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e megvenni a The Sims...

Megéri-e megvenni a The Sims 3-at?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta simsezek, eddig nem vettem meg a játékot, tehát tört a játék.

[megjegyzés: Az utolsó telepített kiegészítőm a Seasons, és nem is akarok egy db-ot sem az ez utániakból]

Találkoztam néhány kisebb buggal (pl.: átöltözésnél megáll a sim és néz ki a fejéből, közben telik az idő; animációs bugok: olvasásnál a simek keze össze vissza torzul mint ha valami pókok lennének stb...), de ezek nem zavartak különösen. Első kérdés: ezek eredeti játékban is megvannak (pl) a Seasons kiegészítőhöz tartozó patch-ben?

Viszont! Egy elég nagy probléma a számomra:

A The Sims 3 CAW tool-nak csak a legutolsó verziója tölthető le netről törten, amihez az összes kiegészitő kell (de kell a fenének Katy Perry sweet treats meg Into the Future stb hülyeségek...). Na most, meg tudtam oldani hogy elinduljon a magasabb patchelésű CAW tool az alacsonyabb patchelésű Sims 3-mal, de az "Edit in game" funkció nem működött.

[Konkrétan a probléma: a tool-ban a Seasons kieg utáni telektípusokat is el lehetett érni (pl Supernatural-werewolf bar) és -gondolom emiatt- miután rányomtam az "Edit in game" funkcióra, a telkek helyén csak lyukakat láttam már a játékban, miután betöltött. Törlődtek a telkeim, így tuképpen nem is tudtam semmit sem építeni a játékban, és nem is tudok várost létrehozni. Max. üres telkekkel, az "Edit in game" használatát elkerülvén]

Második kérdés: Ha megveszem a Seasons kiegészítőig, a játékot, és az eredeti oldalról töltöm le a CAW tool-t, akkor a Seasons-ös CD kulcsot beírva, a hozzá tartozó patchű CAW toolt tölti le?

Magyarán ha eredeti lenne a játékom, tudnék végre saját várost létrehozni, bugmentes Edit in game funkcióval, indítással, stb?



2015. ápr. 18. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, rajtad áll, te akarsz-e pénzt költeni rá vagy sem.
2015. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van egy ismerősöm,akinek mag van a Sims3,mert letöltötte. (Magyarul nem vette meg a játékot pénzért.) Szoktam vele játszani és teljesen ugyan olyan,mint annak az ismerősömnek,aki megvette pénzért a játékot.
2015. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg megéri.
2015. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!