Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a sims 4? Érdemes...

Milyen játék a sims 4? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvastam azt, hogy sokkal nagíobb és jobb játékélményre számítottak és hogy a 3 jobb. Ez igaz? És az is igaz, hogy tényleg nem lehet kimenni a városba? :O

2014. nov. 30. 11:03
 1/3 anonim válasza:
Igen, a sims 3 sokkal jobb. A városba ki lehet menni, de az is egész gyér. Nem érdemes megvenni pénzkidobás
2014. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nézőpont kérdése. A Sims 3-ról a 4-re váltva, a sokkal kevesebb tartalom miatt, valamint a stílusszerkesztő és a nyílt város hiánya miatt, egyeseknek nem lehet nagy élmény. Emellett tipegő korcsoport sincs benne.


Én mindig rengeteg egyedi tartalommal, a legtöbb kiegészítőt feltelepítve játszottam a 3-mal, a 4 az meg még egyelőre csak egy alapjáték, de alapjátékhoz viszonyítva van benne bőven potenciál. Én személy szerint az építési lehetőségeket és a családkészítőt jobban szeretem a 4-ben, de én (a Sims 2 megjelenése óta játszok mindegyikkel aktívan) igen hamar ráuntam a 4. részre.


Javaslom, olvass utána véleményeknek, illetve részletesen, hogy mi is az, amire a Sims 4-től számíthatsz, vagy mi az, amire ne számíts. Rengeteg mindent kivettek belőle, ami a 3-ban volt, olyasmiket is, ami az alapjáték része volt (sokáig medence és szellemek sem voltak benne, de az új frissítésekkel vannak). Ha neked az egyéni igényeidhez elégnek véled, vedd meg, de az egyelőre kevés tartalom miatt én a helyedben várnék vele.

2014. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, több a negatív vélemény mint a pozitív.

Láttam olyan videókat a YouToub-on ami családkészítő és az nekem is jobban tetszik viszont ezen kívül nem sok jó lehet benne.

2014. nov. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!