Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks vagy War...

A World of Tanks vagy War Thunder tankos részét kedveled jobban? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
A World of Tanks már 4 éves darab, míg a War Thinder tankos része alig 1 éves sem. Melyik lehet a jobb?

2015. ápr. 16. 17:36
1 2
 11/16 CptTomato ***** válasza:

Arra hogy percől percre vagy még hamarabb változhat egy-egy meccs... többnyire ez a lemmingtrain-ekbe teljesül ki ...ami hát hagyjuk, de szinte biztos vagyok benne ha GF-nek sokkal nagyobb rajongói bázisa lenne akkor ott is meglenne ez vagy vmi hasonló(ha még nincs).

Nem akarok részletekbe különösebben bele menni mert nem igazán tudnék felhozni konkrétabb példát ... de csak nézz meg egy fail/fun compilation-t wot-ról és érteni fogod persze realtív ritkák az ilyen dolgok, de nekem már az is nagy siker és a "móka" része ha sikeresen körbetáncolok egy medium tankkal egy heavyt.... ennyi.


De aláírom azt is hogy nállam nagyon benne van a megszokás is, ha a GF lett volna a korábbi játék és azzal kezdek el játszani akkor lehet én is úgy tekintenék a wot-ra mint kvantum fizikus az építő kockákra.....de pl a repülőkkel ez a helyzet, sokkal jobban szeretem a warthundert mint a wowp-t .... és ezen nem fog semmi változtatni akármit csinálnak a wowp-vel.... egyszerűen a wt repülős részével régebb óta játszom és sokkal "mókásabb" ...nem mintha olyan sokat játszanék azzal is :D

2015. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom a War Thunderrel, hogy valótlan a tankok mozgása. Olyan driftelés nincsen, mintha a tank állandóan jegen menne. A WOT-ban megállok és rögtön célralőhetek, nem kell befékeznem. Másrészt pedig sokkal átláthatóbb a WOT. Nincsen olyan hogy a játék kezdetétől 5 perc djungelban kaszlálás míg az ellenférhez érsz.


A WOT-ban a gyenge pontokat kontroláltan tudod belőni, tudod, hol van tudod, hogy jól rácéloztál vagy nem szűkűlt össze a célkereszt és nem ment be. A WT-ben erre esélyed sincs. Nem érzed a csapatjátkot, hogy egymásra vagytok utalva


A WOT-ban viszont azt útálom, hogy az összes top tier 10 meccsben idiótázás és reportolás folyik. Live Oakson, ha nehéz tankal nem a városba megyek leidiótáznak és reportálnak. Mégis mi köze hozá? Nem volt arty a pályán. Ez az összes pályán így megy a kékek meg a lilák ledebilezik a többieket, szerintük hallottam ilyet streamen az nem is ember, aki legalább 1000 Wn8-at nem megy :(......az ne is izgassa őket, hogy a csatába belépők 85%-a ilyen.


Mi abban a játék, hogy a csata elején meghatározzák, merre indúlhat el egy tank ?????



Mindegyik játkban vannak jó és rossz dolgok. Én a WOT-ot addig imádtam, míg a 10-es páncélvadászokat be nem hozták, akik persze az IS 7-est egy lövéssel fél HP-ről leszedik, ebben mi a játék?

2015. ápr. 17. 17:29
 13/16 anonim válasza:

most már több konkurencia is van. a wot valóban egyre vacakabb.bár most mintha megindult volna valami fejlődés.érzik talán hogy az aw meg a wtgf betehet nekik ha nem kapják össze magukat.a dinamikus szakasz és az új sd kliens miatt például visszaraktam a játékot és azt kell mondjam még mindig nem az igazi de a 9.x verziók közül a legjobb.

a td-ket meg eleget nerfelték már felesleges rájuk fogni bármit is.voltak már jobbak is,sokkal jobbak.

2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem War Thunder. Sokkal élethűbb, de viszont nehezebb, mind a World of Tanks, ezért is van kevesebb noob, mert sokan ott hagyják, hogy így szimulátoros, meg úgy szimulátoros (persze vannak). Pedig csak anniy, hogy sokkal másabb játékstílust követel, mint a WoT. Itt nem az van, hogy lerammolsz nehéz tankkal egy könnyebbet, és hú-hú lement a hp! Itt a hp-t felejts el, mert nincs, hanem csak és kizárólag modulok, meg legényég.
2015. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Most hogy otthon ülünk az iskolaszünet miatt mindenki eldöntheti kedvére melyik jobb játék. Szerinted?
2020. márc. 26. 12:31
 16/16 anonim ***** válasza:
8 év után is továbbra a War thunder.
2020. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!