Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a PC GTA...

Miért nem indul el a PC GTA V? Social Club csak Loadingol egyfolytába orákon keresztül és ennyi semmi se történik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 16:15
1 2
 1/11 tomz1337 válasza:
Nekem is jól jönne...
2015. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjuk az hogy nem rég jelent meg és túl van terhelve a szerver, konzolon is voltak bajok, bár inkább ott multiplayeren, de rendbehozták
2015. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nekem is ez van...
2015. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 temo válasza:
nekem is az van ilyen fiu ? [link] csak fehér háttér ?
2015. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Balázs11 válasza:
Megnyugodtam :D! Nekem is ez a problémám :D! Mindenkivel együtt érzek!
2015. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BeginnerWorker válasza:

Ugyanez van nálam is !

Valaki talált megoldást a problémára ?

2015. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Balázs11 válasza:
Én találtam de nekem nem vált be.Azt állította pár oldal, hogy a Windows felhasználó névben nem lehet ékezettel rendelkező karakter benne. Kicsit nevettem rajta,hogy tényleg ezért de nekem nem működött most is már órák óta csak tölt de nem gondolom; hogy ez a probléma egyszerűen még lehet nem kellett volna kiadni a játékot.
2015. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ancen válasza:
Nekem is belassult, de aztán reggel bekapcsoltam, és 10perc alatt lejött. Viszont az NVIDIA új driverre még le kellett tölteni egy Gta V-höz készített videokártya frissítést is, mert anélkül egyből hibára futott az indító file. Szerencsére most már hasít! :)
2015. ápr. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Jelenleg ez az egyetlen megoldás:

csináljatok egy új rendszergazda jogú felhasználót amelynek a nevében csak az angol abc betűi vannak pl GTA és ide telepítsétek nekem elsőre elindult így.

2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de már jol müködik pár napja a GTA V

Én minden GTA V meg Social Clubb frissitést amit kiir automatikusan azt letölti mniidg megvárom mire végeznek aztán igy helyre áll a játék.Nekem most fazsán müködi ka játék és tök élvezes vele gamelni Max Beállitásokkal.Meg ma jött k iegy UJ Patch a játékhoz azt is letöltöttem és feltelepitettem.

2015. ápr. 18. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!