Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hanyatlik a Battle Field 3?

Hanyatlik a Battle Field 3?

Figyelt kérdés
Már csak az alap pályákon vannak szerverek, a legtöbb így is üres. Egy régi bf 3 sorozatban rengeteg pályát láttam, de itt tényleg csak kevés szerver van, és sok játékmódra vagy pályára nincsen. ??

2015. ápr. 11. 10:06
 1/5 CptTomato ***** válasza:
Régi a játék... azóta kijött két újabb.... sajna ez van a mai játékokkal amint megjelenik egy újabb rész néhány hónapon belül senki nem játszik az elözővel
2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó... de nemrég még azt mondták, hogy jobb, mint a 4.
2015. ápr. 11. 10:18
 3/5 meszike91 ***** válasza:

Mikor nézted a szerókat?


Amúgy szerver az van elég csak sok az üres...


Viszont délután és este bőven vannak teli alap mapos szerók. Az értelmes játékmódokhoz is vannak szerverek meg játékosok is.

2015. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem sok. Én például gun master módhoz kerestem játékot de nem talált.
2015. ápr. 11. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!


nekem megvan a bf 3 és 4 is, és hát tényleg igaz, inkább csak egy dlc-nek kellett volna kiadni a bf4-et, vagy még azt sem. a bf3 még mindig sokkal jobb. én Szlovákiából játszom és innen sok bf3 szerver van még most is, este 6-7 után szint minden módban vannak szerverek egészen reggel 8-9-ig. viszont a csalók nagy része tényleg átment a bf4-be és a hardline-ba, ez viszont nagyon jó!

2015. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!