Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítsen! Lehet át vertek?

Valaki segítsen! Lehet át vertek?

Figyelt kérdés

A kérdést próbálom minnél részletesebben le írni ezért ez hosszú lessz.... és bocs a helyesrási hibákért. Az egész úgí kezdődött hogy empirecraftoztam nem volt különös, de egyszer csak egy gyerek ki írta hogy kinek van eladó steam profilja. Nos én nekem a steamomon van sok játék és gondoltam én elaodm neki. Fel vettük egymást skypera és el cseréltük az ÉN steam profilom az Ő empirecraft prfiljára amin még 79 Herceg rang volt azt hiszem. Ez után meg adtam neki az e-mailom és az e-mail jelszavam hogy be tudjun lépni (ez olyan e-mail amit nem használok amugy se) és utánna ő nem adta meg az e-mail-ját azt mondja nem tudja melyiket adta meg, de meg próbálja meg keresni. Este 10 órakor volt a baj.

Meg próbáltam be lépni de nem engedett! Írtam a gyereknek és azt mondta:"küldtem reggel jelszóemlékeztetőt valszeg most kaptam meg." nem tudom mit tegyek valaki segítene? ja és még 1 kérdés ő most hozzá jutott a bankkártyámhoz steamről?



2015. márc. 30. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Akár ide GYK-ra is kiírhattad volna az adataidat, az biztonságosabb.
2015. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
miert ilyen hulyek az emberek es tucatjaval dolnek be az ilyen atvereseknek?
2015. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ésszel szabadlábon... Ha bármelyik játékról számlá, blokkod, írj a supportnak, talán visszakapod. Idióta.
2015. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

ellopta.

De tudod el kéne olvasni a steam leírását, te csak bérled azt az acocuntot, szóval nem lehet eladni.


Ha van bármilyen játékról számlád (e-mail, stb), akkor azt bemutatva a supportnak visszaszerezheted tőle. Amúgy meg nem kéne csere-berélned, ha ennyire alacsony az intelligenciád.

2015. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok írni a steam supportnak?
2015. márc. 30. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

[ - _ - ]" Ekkora idióta miért él túl mindent??!!


Igen, rohadtul átvertek. Biztos hallottad már, hogy egy fiók SEMMILYEN adatát nem osztunk meg SENKIVEL. De ez gondolom MINDIG elsuhant a füled mellett. Amikor kitaláltátok ezt a cserét, ebbe miért nem gondoltál bele? Általában az ilyen (bocsánat a kifejezésért)kb. 10 éves, hülye csicska nokedlik szoktak csinálni.. Ezzel nem a sértegetés a szándékom, de ha szépen, illendően leírom, amit gondolok, akkor nem biztos, hogy komolyan vennél és felfognád amit mondok.

Ha egy értelmes ember tanácsát megfogadod, akkor elmondod ezt a szüleidnek (biztos vagyok benne, hogy gyerek vagy) NAGYON részletesen, semmit nem hagysz ki a beszámolódból. Lehet, hogy le fognak cseszni, de inkább most derüljön ki, mint akkor, amikor visszaéljen az adataiddal.

Ha olyan szüleid vannak, akik egyáltalán nem értenek az ilyesmikhez, akkor próbáld meg úgy elmagyarázni, hogy megértsék. Ilyen "modernféle" kifejezéseket ne használj, meg ilyesmi..


Hát.. Hajrá!

2015. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig eddig még nem nem lopott le semmilyen pénzt semmit és skypon is beszélgetek vele szerintem megbízható
2015. ápr. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!