Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki rendszeresen...

Játszik valaki rendszeresen Kenót? Itt a lehetőség a nyereményekre!

Figyelt kérdés

Egy új oldalt találtam, szerintem nagyon jó. Rengeteg variációt hoz, ami szűkíti a lehetőséget a nyerésre.


www.kenofan.eoldal.hu


Aki játszik, érdemes átnéznie.


2010. febr. 17. 14:18
1 2
 11/20 anonim válasza:
jó sz@r komolyan mondom még habi kínálják meg javasolják a szaros 16 számukat azt 3 volt jó belőle gyökerek....
2010. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
fix számokkal előbb fogok nyerni mint ezzel elhiszed? törölhetik a szaros oldalukat
2010. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az oldal ingyenes, az használja, aki akarja. Ez a játék, ha nem tudod forgatni a számokat, sajnállak. Érdekes, mások nyernek vele, én is nyertem.


Előtte, ha láttad volna, 50 % jött be, ha lett volna annyi eszed, hogy ezt megkombinálod, egy 7-es, 8-as szelvényen nyersz vele.


Úgy látom azt sem tudod, hogyan kell csinálni a dolgot, akkor mit csodálkozol, hogy nem tudod használni az oldalt.

Ha azt várod, hogy valaki megad neked 10 nyerő számot, marha vagy nagyon. Szmáolni kell , de mit magyarázok én olyannak, aki fogadni mernék, még azt sem érti, amit az oldal ír, mert nem egy intelligens egyénnek tekintelek.


Maradj a kis párszámos játékodnál, ez az eszesebbeknek való, ők meg hasznosnak vélik.

2010. márc. 14. 10:29
 14/20 A kérdező kommentje:

Jah, egyébként fogadjunk, hogy a fix számaidból, egy 8-as sorból max 2 jön be. Hahahaaaaaaaaaaaa


Az oldal szerkesztőinek pedig gratulálok, remek. Én használom, ajánlom másoknak is.


De semmi sem kötelező. :)

2010. márc. 14. 10:32
 15/20 A kérdező kommentje:
Most látom az utolsó 3 választ te adtad. te azokat beírtad, és vártad a csodát?? Egyem a kis eszedet, azok segéd számok. Olvastad volna végig az oldalt. A táblázatok a lényeg, és azt fel kell használni. Nem fog az öledbe hullani, dolgozni kell bogaram.
2010. márc. 14. 10:34
 16/20 anonim válasza:
mit használjak fel a táblázaton amikor már ezek a nemnormálisok nyilván kikövetkeztették az "esélyes" számokat?? hova szűkítsem tovább amikor azt a 16 számot 6-os 7-es 8-as játéktípusban ajánlották? te is egy elég abnormális ember lehetsz az oldalad szerkesztőivel együtt.egyébként is nem sokat ér ez az oldal a 16 "esélyes" számból 3 volt jó.fix számokkal előbb elérek nyereményt de te csak használd az oldalad és várd a csodát barátom a sok hülyével együtt aki hisz a mesékben!
2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én nem vitázok. Mondom, hogy fogalmad nincs az oldalról. Előtte nap 50 %-os találatot adtak. Ne egy nap várdd a csodát. Sajnálom, hogy el sem olvasod a dolgokat, így úgysem fogod megérteni. 30-40 ember marha aki napi szinten használja, velem együtt, csak te vagy okos. :)

Gratulálok, élj csak te álomvilágban.


Volt aki 2 milliót nyert ezzel, szóval nekem ne magyarázz, mert ezt magam láttam. Aztán 120 ezret, többször 8 ezreket, ez nem véletlen.

2010. márc. 14. 22:37
 18/20 anonim válasza:
de elolvastam az oldalt de akkor is hülyeség az egész nem ér semmit.kár hogy levették a pénteki tippjüket ha látnám el is hinném... most valaki nyert vele 2 milliót vagy te mert nemrég még azt írtad hogy te...de rafinált g€ci vagy:D
2010. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
na mi van kenofan nem találod a Klaviatúrát? segítsek megkeresni? nem nyertél te semmilyen 2 milliót maximum a kockás pizsamádba álmodban.de ha véletlenül nem tudnád használni a hiperszuper F meg G meg meg tököm tudja milyen fantasztikus táblázatod akkor megsúgom neked a mai nyertes számokat:) na most jól figyelj...3,8,14,21,27,36,44,45,47,51,55,59,63,66,67,69,70,74,77,80. ezeket tedd meg teljesen mindegy hogy csoportosítod én nem "javaslatot" adtam meg nem kiszűrtem az "ESÉLYES" számokat hanem a a 20 nyerőszámot írtam le neked sok szerencsét kívánok neked hozzá estére meglesz a megálmodott 2 milkád szóval hajrá bene zárjon a lottózó:D
2010. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
megszűnt az kenofan.eoldal?
2014. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!