Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 18/F Minecraft probléma?

18/F Minecraft probléma?

Figyelt kérdés

szóval az lenne a baj hogy a minecraft gondolt egyet és hipp hobb nem müködik de úgy hogy eddig ment, de viszont úgy nem indul hogy mikor inditom akkor a feladatkezelőben látom hogy elindul a minecraft.exe és el is kezdi tölteni de nem jön ki semmi és néhány másodperc mulva a feladatkezelőböl is eltűnik mintha nem is indítottam volna..

Nem értem miért csinálhatja ezt?



#Minecraft #vicc #rákos minecraft #mer megint a probléma
2015. márc. 14. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó a videókártyád drivere, de akkor hibaüzenetet kellett volna kidobnia, nem csak leállni.
2015. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

java útvonalat kézileg állítottál be? Lehet az a gondja szegénykémnek.


De könnyen meg lehet bizonyosodni a java hibáról. [link] Itt leszeded a .jar verziót, majd csinálsz egy txt-t valamilyen névvel.


Beleírod ezt:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui

PAUSE


Utána átírod a kiterjesztést bat-ra (ha nem látsz kiterjesztést mappa beállításainál van olyan, hogy Nézet, Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése, pipa ki) és indítod vele a szervert. Java hiba esetén ki is dobja, hogy a java nem futtatható kötegfájlként, stb...


Akkor újra kell rakni a java-t meg útvonalat kézileg beállítani, itt egy videó hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=0Y2EmRo7lSw

2015. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

utolsó: egy kicsit elölrébb jutottunk mert tudjuk hogy a java a kaki, de ebben a videóban csak a beállítását mondja az urge..


De attól függetlenül persze megcsináltam amit ő de a minecraft még így sem indul :/


egyéb ötlet?

nagyon idegesítő hogy nem megy és nem tudom miért lassan a gépet akarom komplett újratenni de az a baj hogy rengeteg anyag van rajta :S

2015. márc. 16. 16:02
 14/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és az 1.2.5 -ös minecraft az megy ....
2015. márc. 16. 20:29
 15/15 A kérdező kommentje:
(a tört minecraft)
2015. márc. 16. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!