Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 18/F Minecraft probléma?

18/F Minecraft probléma?

Figyelt kérdés

szóval az lenne a baj hogy a minecraft gondolt egyet és hipp hobb nem müködik de úgy hogy eddig ment, de viszont úgy nem indul hogy mikor inditom akkor a feladatkezelőben látom hogy elindul a minecraft.exe és el is kezdi tölteni de nem jön ki semmi és néhány másodperc mulva a feladatkezelőböl is eltűnik mintha nem is indítottam volna..

Nem értem miért csinálhatja ezt?



#Minecraft #vicc #rákos minecraft #mer megint a probléma
2015. márc. 14. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kétlem , hogy te 18 lennél .
2015. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

java nem frissítette magát automatán? Vagy valami más windows update-tel?


Nekem akkor szokott ezzel szórakozni, amikor a java gondol egyet és frissít.

2015. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok... nem ez a kérdés

Ha érdemben nem tudsz válaszolni akkor miért írsz ide mégis?

Ha már felvetetted ezt, Nem tudom számomra triviális hogy a valós koromat írom le és csakis azért írtam oda(18/F) hogy esetleg normális választ kapjak valaki normálistól.


De ha neked jól esik akkor találkozzunk valahol csepelen lakok ha neked lelki kielégülést okoz az ha megbizonyosodhatsz róla hogy elmúltam 18 akkor legyen.


De ha még is tudnál építő dolgokat hozzátenni a valós kérdésemhez akkor szeretettel várom, mert hiába nem hiszel ezt meg azt akkor is a kérdésem válaszra vár.

2015. márc. 14. 17:41
 4/15 A kérdező kommentje:

2. nem nem frissített semmi semmikor egyszer csak...


(az ha számít telepítettem más játékot)- de ezek nem hoztak magukkal más progit max direct x et

2015. márc. 14. 17:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Ő azt gondolja hogy aki minecraft-el játszik az csak 14 lehet. De üsse kő, 36 éves nőt is láttam már minecraft-ozni. Amúgy töröld a .minecraft-ból a bin mappát meg ha van a versions-t aztán update-eld újra.
2015. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
windows gomb + R aztán %appdata% a minecraft mappájához vezető útért
2015. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

fullosan leszedtem a gépről és ujratettem de a hiba ugyan az

eredeti a minecraft szóval még az sem lehet

2015. márc. 14. 17:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor ez java probléma lesz. Frissítsd szerintem. Nekem is volt már ilyen hiba de nem nagyon emlékszem. Annyit tudok hogy valamit újratettem vagy frissítettem és működött. [link]
2015. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

próbáltam frissíteni de a legfrissebb van.

szóval nem értem.

2015. márc. 14. 18:03
 10/15 A kérdező kommentje:

mik kellenek a minecrafthoz? am van valami net.framework java meg még?


De azt nem értem hogy eddig ment



viszont pár napja még 2gb ram volt a gépben most vettem + 2 őt csak nem ez a baj nem?

2015. márc. 14. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!