Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki Assassin's Creed III....

Valaki Assassin's Creed III. hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy amikor elkezdem a játékot, az első videónál, amikor elmondják nagy vonalakban mi történt ez előző részekben egyszerűen lefagy. Mikor besétálok a barlangba, berakja az almát ,és intro közben mikor Desmond átbújik az ajtó alatt megfagy.Valakinek valami ötlete esetleg?



2015. márc. 7. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom régen törttel. Ha neked is tört van, akkor keres újabb fajta vagy más cracket. Egyébként nekem még az intro után van egy hajós rész, utána kikötsz (talán Boston), ott amikor elhagytam a kikötőt azonnal és végleg befagyott (mentés meg hajós út előtt volt, szóval folyamatosan mehetettem újra a hajóutat).
2015. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!