Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csapja le a PC-m az AC...

Miért csapja le a PC-m az AC Unity?

Figyelt kérdés

Megvettem az Assassin's Creed Unity-t PCre, tisztában voltam vele, hogy nem fog magas grafikával menni, persze még rosszabb is volt mint amire számítottam. A játék maga ment, cinematicoknál akadt főleg, de a legzavaróbb, hogy a kép folyamatosan villogott, valószínűleg a textúra miatt. Vettem új videókártyát (GeForce GTX750, 1GB, GDDR5). Mikor elindítottam vele a játékot a menüig semmi gond nem volt, de ott lecsapta a gépet és a ventilátor iszonyú gyorsan kezdett el pörögni. Tápcserét javasoltak, mert a régi egy noname gagyi volt. Ugyanez történt. Más játékok gyönyörűen futnak a gépem, egyedül a Unity csinálja ezt...

Tudja bárki mi lehet az oka?



2015. febr. 8. 12:50
 1/10 CptTomato ***** válasza:
Az új táp nem hülyeség, de szerintem inkább csak túl melegedett a géped...azért pörgött gyorsan utánna a venti.. ki van portalanítva? nem babráltál a ventilátorok sebességével?
2015. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Processzort és Ramot!
2015. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem lett babrálva semmivel és minden portalanítva is van... :S



Processzorra már nincs pénzem és azt mondták(hozzáértő), hogy nincs vele semmi gond, RAMot is pár hónapja vettem :)

2015. febr. 9. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hanem hogy írd le, hogy milyen a ram, és a processzor!
2015. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké, bocsi nagyon fáradt voltam :D


Processzor: Intel Pentium CPU G3220 @ 3.00GHz

RAM: elixir ddr3 4gb 1333mhz ÉS kingston 4gb ddr3 1333mhz

2015. febr. 10. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a Unity-nek 4 magos processzor kell, de úgy vélem a játékot lekalózkodtad, szóval próbálj meg egy másik verziót leszedni. Utána írd le, hogy azzal működik e. :D
2015. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megvettem :D Így kezdődik az egész szöveg!!!
2015. febr. 10. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, igazad van, hülye voltam. :D


Akkor úgy tűnik nem elég neki a processzor. Ez csak azért érdekes, mert youtubon van hasonló procival fent videó a játékról.. Úgy tűnik az fake.

2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Éééés megint hülyeséget írtam (bár nem zárja ki, hogy a PU nem elég), megyek aludni.


Azóta is minden alkalommal ezt csinálja?

2015. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen azóta is!
2015. febr. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!