Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben a saját házamból...

Skyrimben a saját házamból eltűnt a kutyám akinek azt parancsoltam maradjon ott! Merre lehet? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Vettem 500aranyért, gondoltam hasznos lesz harcoknál, de mivel folyton ugatott leleplezett előre ezért elvittem haza ahol házat vásároltam. Mondtam neki, hogy maradjon ott és várjon ami egész idáig működött, hetek óta ott volt mindig mikor visszatértem, de ma eltűnt. Nincs sehol :S Annyi változást láttam mikor utoljára láttam, hogy már nem az emeleten volt, hanem lent mászkált. Hova tűnhetett ? Csak nem szökött vissza oda ahonnét vettem úgymond azt érzékeltetve, hogy átcseszett a kereskedő ?
2015. márc. 5. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A követőid egy idő után megunják a várakozást és elhagynak.
2015. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az komoly... köszi! Lovak is ?
2015. márc. 6. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen.
2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tölts le valamilyen kutyás modot és ha véletlenül eltűnne, akkor csak újra kell raknod és meg van oldva! Mellesleg a modokban sokkal élethűbb kutyák vannak.
2015. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!