Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan platformer játékokat...

Pro Patria kérdése:

Olyan platformer játékokat keresek NES-re, amelyekben van mentési rendszer. Melyek ezek?

Figyelt kérdés
Tehát amelyekben nem kell egy levegővétellel végigjátszani az egészet, avagy elhaláskor nem kell újra a legelejéről indulni, miképp a Super Mari bros-ban, mert ott nekem a 8 szint 4 pályája egyetlen nap néhány órája alatt három élettel teljesíthetetlen.
2015. febr. 28. 18:17
 1/6 ZsoltyD ***** válasza:
Tudtommal NES-en nem lehet menteni. Szedj le egy emulátort ( [link] és ahhoz szedj le játékot ( [link] így már eltudod menteni a játékot.
2015. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha ezt letöltöm számítógépen, hogyan tudom alkalmazni azt a NES-en?

Bocsáss meg előre is, de számítástechnikai analfabéta vagyok. A lehető legegyszerűbben és legátláthatóbban értem csak meg az ilyesmik telepítését, működtetését.

2015. febr. 28. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs olyan.

Egyébként az SMB a könnyű játékok közé tartozik. Egy óra alatt simán végig lehet vinni, sőt, ha rövidítesz, akkor hamarabb is.

A 8-4 tényleg nehéz, de azért a lehetetlentől messze áll.

A japán SMB2, az tényleg nehéz.

De a NES-platformereket direkt úgy csinálták meg, hogy rövid idő alatt végig lehessen játszani. Talán csak az SMB3 volt ez alól kivétel.


Egyébként én is azt javaslom, hogy tölts le egy emulátort, ott lehetőséged lesz menteni is.

2015. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan a VirtuaNES-t jobban szeretem, azt itt tudod letölteni:

[link]

Egyszerűen belemásolod a letöltött zip fájl tartalmát egy mappába, majd ott a VirtuaNES.exe-t futatod.

Magát az SMB-t meg pl. az emuparadise.me oldalról töltheted le, szerintem nem olyan nehéz eligazodni az oldalon. ;-)

Letöltöd NES-re az SMB-t, majd a letöltött fájlt valahová kicsomagolod. Ezt a fájlt kell majd a VirtuaNES-ből megnyitni.

2015. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Super Mario Bros SNES-es remake-jében lehet menteni (Super Mario All-Stars).


NES-en meg ha jól tudom a Kirby’s Adventure az egyetlen platformer amiben lehet menteni.

2015. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha letöltöm ezt a mappát a számítógépemre, hogyan tudom azt alkalmazni a NES-hez? Bocsánat, de ilyen téren tényleg a legelemibb tudásom sincsen.
2015. márc. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!