Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok egykori games for...

Hogy tudok egykori games for windows live-os játékokban menteni, ha egyszer megszűnt a rendszer? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Vannak olyan játékok, amik még games fow windows live-osok voltak, és olyan profillal is lehetett menteni. Ez azonban megszűnt. Az imént láttam az egyik játékot steam-en, ami nekem is megvan. A játékok borítójában van egy kód, nem lehetne valahogy leregisztrálni a steam-en? Nem szeretném újra megvenni, de jó lenne menteni... Köszi a segítséget.
2015. febr. 27. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy offline profilt.
2015. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosan mit kell érteni az "offilne" profilon? Le vagyok regisztrálva a Steamra, van olyan játék is, amit regisztráltam.


De a games for windows live játékokat hogy kell regisztrálni ott?


Köszi előre is a segítséget

2015. febr. 27. 02:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A játék menüjében megnyomod a win livhez tartozó menü gombját, kiírja, hogy melyik az, fejből nem tudom. Ott van olyan opció, hogy offline profil. Nem lehet elnevezni, és csak egy lehet belőle, de mindent beállítást és játékállást ment.
2015. febr. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam, denem reagál..most próbáljam meg letöltenia games or windows live-ot..?
2015. febr. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!