Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 2 van olyan jó mint a...

Witcher 2 van olyan jó mint a Witcher 1?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a Witcher nagyon tetszett, de nemtudom, hogy elkezdjem-e a 2. részét. Arra lennék kíváncsi, hogy ami az 1-ben tetszett az itt is van-e:

A harc taktikus vagy inkább csak hentelés? Ami az első részben nagyon tetszett, hogy a különböző szörnyekről lehetett könyvet venni hogy megtudjuk mik a gyengéi, hol található stb... ez a 2.részben is van? És még egy kérdés mennyi szörnnyel találkozunk szörnyvadászokként, mert én a gameplayekből azt vettem észre inkább emberekkel kell majd harcolni.



2015. febr. 22. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az első tetszett, akkor mindenképpen told végig a másodikat is. A harc csak kezdetben csapkodásnak tűnik de ahogy egyre több képességet veszel, úgy lesz egyre több taktika is benne. Szörnyből meg van benne rengetegféle ezen nem kell izgulni.
2015. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb a 2. rész(kivéve a tárgyrendszert, az rettenetes).
2015. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a 2. rész is, és az elsőhöz hasonlítva is megérte végigjátszani. Számomra negatívum volt, hogy harc közben nem lehet főzetet inni, illetve néha a QTE.
2015. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos belevágtam és nembántam meg az elején nagyon fura volt a harcrendszer és igen a tárgylista is -.-", de ugy mint akinek nagyon tetszett az első rész mondom a második nagyon jó lett jobb mint az első volt.
2015. márc. 9. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!