Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni a Tales...

Érdemes elkezdeni a Tales from the Borderlands-et ha csak a Borderlands 2-vel játszottam csak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elenyésző mennyiségű Borderlands 2-t játszottam, szerintem játékélményre a kettő egyáltalán nem összehasonlítható, hiába ugyanaz az univerzum.


Játszottam az első epizóddal, kifejezetten tetszett, hisz eleve imádom ezeket az interaktív dialógusokon alapuló játékokat.


Szerintem a Borderlandstól függetlenül is érdemes vele játszani, ha van valami alapfogalmad az eredeti játék sztorijáról.

2015. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát van valamennyi (legalábbis annyi amit a 2 közben kiszürtem) de én úgy értettem hogy úgy is tartalmas vele játszani ha nem értem a belsö poénokat? vagy inkább várjak vele míg végi nem pörgetem a sima Borderlands-et meg a DLC-et?
2015. márc. 3. 15:54
 3/3 anonim válasza:
Én úgy játszottam a TFTB-vel, hogy az eredeti Borderlandsek egyikével sem játszottam soha. Ennek ellenére sírva röhögtem rajta, imádtam. Most kezdtem el az eredeti játékokat :D Szerintem nem fogsz csalódni (:
2015. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!