Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen rohadt nehéz a...

Miért ilyen rohadt nehéz a Borderlands 2?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy 4-es CO-OP-ra lett tervezve, de ne már, hogy egyedül ilyen nehéz! Szinte már élvezhetetlen!

2015. jan. 12. 15:01
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
Használj fedezéket, speciális képességet, ha szétlövik a pajzsod húzódj vissza kicsit. Annyira nem nehéz, csak az agyatlan előrerohanást időnként meg lehet szívni.
2015. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Használom a holo-t(Zero-val vagyok), fedezéket, még az enemy HP-ját is úgy lövöm, hogy kiszámítom, mikor ölnek meg, és akkor kit tudok gyors kinyírni. Már a játék végén járok, kifejezetten nehéz... :/
2015. jan. 12. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

A co-op nem mérvadó, mert hozzátok skálázza az ellenfeleket.

Ha minden mellékküldetést lenyomtál, több szinttel magasabbnak kell lenned az ellenfeleknél.

2015. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne viccelj, a jatek inkabb konnyunek mondhato

csak bele kell jonnod

2015. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csinálgattam párat, de elég sokat nem fejeztem be. 26os vagyok...
2015. jan. 12. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

na az baj

sok mellekkuldi jo cuccokat ad, na meg az xp

2015. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is bosszankodtam hogy miért ilyen nehéz, utána rájöttem hogy kéne mellékküldetéseket is csinálni xD (csak a storyt nyomtam) Szóval azt csináld mint állat a storyt pedig ne kezdd el amíg nem ír normalt. ^^
2015. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én direkt úgy csinálom,hogy szintemhez alacsonyabb küldetéseket csinálok.Hiába vannak komoly fegyvereim mert hozzám igazitja az ellenfeleket is, ráadásul a bossok csalnak .Pedig sokat vártam ettől a játéktól de ez igy élvezhetetlen pedig nagyon akartam szeretni.
2022. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!