Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem játszanak sokan a...

Miért nem játszanak sokan a World of tanks-al?

Figyelt kérdés
Annyira unom már hogy elvileg gimibe járok és itt senki se szokott azzal játszani. Szánalmas. Amíg általánosba jártam ott sokan ezzel játszottak. Itt miért nem?

2015. febr. 17. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne szánalmas, kifejtenéd?

Tudod, sokan megunták már, igazából az egész játék - és most tényleg nem akarom a rajongókat magamra haragítani - másból nem áll, mint odagurulsz az ellenség közelébe, és nyomod a tűzgombot. A játékmenet meglehetősen egysíkú, igazából azon túl, hogy fejlesztgeted a tankodat, nem sok minden változatosság van benne.

Persze, általánosban még lehetett azon versengni, hogy kinek milyen tankja van, ez azért egy érettebb embert már nem mozgat meg annyira.

Meg mint mondtam, az ember előbb-utóbb beleun.

2015. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

meg hatszanak vele eleg sokan, attol hogy a te osztalyod nem meg nem a vilagvege.

es inkabb az a szanalmas hogy szerinted mindenki azzal az agyonbutitott jatekot kellene nyomja.

2015. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt az*
2015. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra én is kíváncsi lennék, hogy ez miért szánalmas...

Rengetegen játsszák még mindig, csak szimplán ott nem. Emiatt kell kérdést kirakni? Honnan a bagolyheréből tudjam hogy ott miért nem játszanak vele?

2015. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért? mert nekem ez a véleményem
2015. febr. 17. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Inkább te vagy a szánalmas. Miért kéne mindenkinek egy olyan fossal játszani!?
2015. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Én, személy szerint azért hagytam abba, mert kezdett unalmassá válni, hogy tízből kilencszer olyan csatába sorsolt a rendszer, ahol a sor végén kullogtam. (+2 tier tankok közé)

Olyan tankok ellen, amik páncélzatát még 100 méteren belülről sem tudtam megkarcolni, nemhogy átütni.

Maximum leláncolni, mielőtt kilőtt...


Most mondhatod, hogy én voltam béna, de ez még nem lett volna baj, ha nem szintén bénákkal tesz egy csapatba.

Rendszeresen...

Ezzel nyilván nem vagyok egyedül.


Meghagyom a játékot azoknak, akiknek van ideje, energiája napi több tucat csatát végigvinni, ezáltal fejlődni, tankot fejleszteni.

Sajna, a felnőtteknek más elfoglaltságaik is vannak...

2015. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Nem mindenki, de legalább néhányan azért.
2015. febr. 20. 19:50
 9/9 anonim válasza:
mert ha jó statok akarsz akkor fizetned kell, sokat.
2015. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!