Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3-ban új mentéssel...

Mass Effect 3-ban új mentéssel kezdtem mert a régi nincsen meg hogyan lehet eltüntetni az arcon lévő hegeket?

Figyelt kérdés
Tehát játszottam a 2-vel és tudom hogy el lehet tüntetni legalábbis ott el lehetett de itt a 3-ban egyszerüen nem találok rá semmi megoldást és nem tudom mit lehetne kezdeni pedig nem vagyok a játék elején már. A másik meg hogy szürke szemet raktam be és most hogy a hegeket nem tüntettem el már a szemem is kezd ilyen vörösen világítani :D tehát lehet valamit kezdeni a sebekkel az arcon? mert a szem az nem zavar még jó is :D csak a hegek nem kellenek

2015. febr. 14. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:

2 mód van az eltüntetésére.

Kék (ha jól tudom, az a jó) pontokat gyűjtesz, akkor szépen lassan magától eltűnnek a hegek, vagy nagyon drágán fejleszted a hajódon a gyengélkedőt (ahol az orvos van), és akkor helyrerakja a doktornő az arcodat.

2015. febr. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem nincsen orvos a hajón :S
2015. febr. 14. 03:47
 3/8 A kérdező kommentje:
arra gondolsz ahol a krogan csaj volt? vagy az nem a gyengélkedő?
2015. febr. 14. 03:48
 4/8 anonim ***** válasza:
A Citadel-en, a Huerta Memorial Hospital-ban van Dr.Chakwas és Dr. Michel (mindkettőjüket be lehet szervezni a Normandy hajóorvosának).
2015. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem mi lehet nekem nincsen ott senki most fejeztem be azt a részt ahol megtámadták a fellegvárat vagy mi az és teli van a kórház betegekkel de nem találom ott egyiket sem :S
2015. febr. 14. 14:23
 6/8 A kérdező kommentje:
megnéztem egy régebbi mentést és ott megtaláltam a kórházban az orvosokat de most ahol tartok ott nincsen bent egyik sem akkor most már nem lehet őket beszervezni vagy máshol kell keresnem?
2015. febr. 14. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A Fellegvár megtámadása után már nem lehet őket sehogy sem beszervezni.
2015. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és esetleg valami kodos megoldással nem lehet megoldani hogy ne legyenek sebek mert nem kezdem újra ez miatt viszont azért jobban tetszene úgy nem is értem minek raktak ilyen hülyeséget bele
2015. febr. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!