Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi szórakoztató van a Ted...

Mi szórakoztató van a Ted film-be?

Figyelt kérdés
Láttam most fog jönni a második rész, szerintem egy annyira hulladék buta film, és még is van rá piac.
2015. febr. 8. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki ezt szereti. Amerikai humor van benne inkább, ezért is fura kicsit. Na meg főleg 20 év alattiaknak készült, még ha a történet nem is ezt sugározza.
2015. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt szintén a Ted rendezőitől a A Million Way To Die In The West (borzalmas magyar fordításba: Hogyan Rohanj a VeszTEDbe)


Amibe tényleg az az amerikai bunkó/fekete humor volt, de azt a filmet élveztem, sőt nagyon jóízűeket nevettem rajta, a közönségessége ellenére is. Szerintem az el volt találva.


De ez a Ted... egyszerűen annyira közhelyes és bugyuta az egész. Engem az Ace Ventura-ra emlékeztet a humora. Amin 6 évesen még nevet az ember. (azon a szinten mikor még a pisi-kaki is vicces kimondva) De ha már egy kicsit is érettebben megnézi az ember, akkor csak szánakozik hogy mi az az szemét? Valahol a Ted is ilyen nekem. Ilyen sok az ízléstelen ember?

2015. febr. 8. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az meg eszedbe sem jutott, hogy a te humorérzéked a fosch?
2015. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont az ad bizonyságot nekem arra hogy semmi baj a humorérzékemmel, hogy a Ted-en nem tudok nevetni....
2015. febr. 9. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor az enyém is fosch. Végig sem tudtam nézni...

Az Egymillió mód ahogy meghalhatsz Nyugaton viszont nekem is tetszett.

De gustibus non est disputandum.

2015. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!