Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani szórakoztató...

Tudnátok ajánlani szórakoztató vígjátékokat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint A nagyon nagy ő, Bajos csajok, Dr. Szöszi

2015. jan. 7. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Nagyfiúk 2 , Kavarás ,
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Többségük a tipikus csajos romantikus vígjáték, de nekem a kedvenceim között ezek vannak: Szexvideó, Csajok bosszúja, Minden kút Rómába vezet(magasan kedvenc!), Holiday (magasan kedvenc!), Ilyen az élet (magasan kedvenc!), Százkarátos szerelem, Buliszervíz, Szilveszter éjjel, Kamuzsaruk, Jump street, Barátság extrákkal, Kellékfeleség, Könnyű nőcske, Szökőhév (magasan kedvenc!) de én imádom a Demónát is, igaz az kevésbé vicces.

Amiket még érdemes megnézni, én nagyon szeretem Jim Carrey komolyabb filmjeit, pl. Yes Man, A fantasztikus Burt Wonderstone, 23-as szm, Dick és Jane trükkjei, , Egy makulátlan elme örök ragyogása, Truman Show, Én és Én meg az Irén, Ember a holdon. Ezek nem azok a hülyéskedős Jim Carrey filmek, és hatalmasakat alakít bennük, imádom mindet!

2015. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettetek! :)
2015. jan. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!