CS:Go?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lesznek bent az operation vnaguard pályák ?

2015. febr. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel kiegészítő, gondolom örökké. Minek vennék ki őket, ha egyszer megcsinálták?
2015. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az operation breakout mapokat is kivették
2015. febr. 6. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
a cs:go azaz csicska go az egy nagy szar! counter strike1.6 az sokkal jobb a sokan mondják hogy cs sokkal jobb mint a cs go igaz jobb a grafika a go ba, de a cs sokkaltöbben játszanak!
2015. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3.-ra Azért játszanak többen mert nem tudják megvenni. Nem csak a grafika jobb. Ahogy te mondod a csicska rosszabb mint a csicska go
2015. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adok egy értelmes választ. Eredetileg úgy volt, hogy február 10-én lesz vége, de meghosszabbították március végéig.
2015. febr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

március végén meg jön a chroma (színözön) pályák ha minden igaz.


Cs annyival jobb, hogy a rosszabb grafika maitt pontosabbak a hit boxok, viszont a védelme egy kalap lótúró, ezért nem is szoktam már cs 1.6-ozni, tele van 10 éves vérpistikékkel, akik az aim+wh-ra verik a mellüket, csak tudnám minek, szerencsére életben nincsen csalás kód meg hasonlók, majd jól pofára fognak esni.

2015. febr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kössz az ÉRTELMES válaszokat ! :D
2015. febr. 18. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
letőltöm aztán kész! nem afok ki 10 000 reket vagy 7000 reket kiadni!
2015. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem mindenki olyan kis nyomorék, mint te.


Gondolkozzál már el, ha mindenki letöltené az összes játékot, a stúdióknak nem lenne bevétele, így sorban zárnának be. Ebből pedig az következik, hogy nem lenne új játék, amivel játszhatnál.


Letöltöd, oké, de ne verd rá a melled mint valami degenerált. Én is le szoktam tölteni játékokat, de ami tetszik, azt meg is veszem, megtisztelem vele azokat az embereket, akik több száz, esetleg ezer órát töltöttek el a programozásával. És még sokan csodálkoznak, hogy az ilyen hulladék hozzáállás miatt nincsenek hivatalos magyar feliratok a játékban, pedig pontosan ez az oka, a "letőtöm me ingyé van" hozzáállás.

2015. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!