Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go-ban hogyan van ez elso...

B1nc1 kérdése:

Cs:go-ban hogyan van ez elso tiz meccses besorolas?

Figyelt kérdés
Naggyabol emmnyi win/lose ratio-val hova kerulok be? Pl mivan akkor ha 10-et nyerek 10-et vesztek, hova kerulok milyen rank-be? Avagy ha 5-ot vesztek es 10-et nyerek? Naggyabol mire szamitsak?

2015. febr. 4. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem első 10 meccs hanem első 10 győzelem. A győztes meccseken való ügyességet nézi.
2015. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudtam csak elírtam, valamiért a lol járt az eszembe a kérdés feltételekor. De a lényeg igyanak az, mennyi vereséggel hova sorolnak be? Pl ha 10 vereségének van mire nyerek tízet akkor hova sorolnak be? Eddig 2 nyerésem 2 vereségém van (az egyiknél rage quit-oltás mert idegesítő csapatom volt, a másikban meg elment a netem xD). Az utolsó játékomban Gold Nova-k ellen játszottam (mindenki Gold nőve volt az ellenfél csapatban) míg az én csapatom full Silver Elit-volt. De nyertünk, ellenfélnek volt egy afk-ja xD Ha jól tudom ha magassabakat vérünk meg mint a csapatom szintje akkor több ELO-t kapok.
2015. febr. 4. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy nyersz vagy veszítesz-e, a teljesítményedet nézi a rendszer, de senki sem tudja, hogy pontosan mi alapján dob be.
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Szóval nem úgy van mint a lol-ban. Még egy kérdésre ha tudnál válaszolni. Melyik a legmagasabb rank ahova bedobhat? Az egyértelmű, hogy Silver 1 a legalacsonyabb. Illetve milyen magas rank-re számíthatok, egy ilyen közepesen jó skill-el?
2015. febr. 4. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Én megmondom neked, a nyert köröket nézi és azt, hogy mennyi MVP-t szedtél össze (csillag). Ha keveset kapsz 1-1 meccsen, mész silver 1-be (bronz 5 lol), ha átlag 5-6/meccs, akkor van esélyed nova 1-be (silver/gold 5 lol) kerülni.


Megkérdeztük support-tól, le is teszteltük olyan accal, ahova meg lett véve, csak és kizárólag az MVP-t nézi, pontosság, stb le van sz* rva magasról.

2015. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oks, kosz a valaszt
2015. febr. 5. 08:49
 7/9 Truz válasza:

Jujjj, az előző válaszoló nem volt túl pontos.

Nem csak MVP-t néz.

Ha viszonylag jó stattal, 3-4 MVP-vel egymás után megnyered 10 competitivet, akkor masterguardianba(kalába) dob fel :)

Valami ilyesmi az én tapasztalatom:

10win(egymás után) = GOLD NOVA MASTER - MASTER GUARDIAN I (Ugye ügyességedtől is függ)

10win 1-2 loose = GOLD NOVA III

10win 2-3 loose = GOLD NOVA I-II

10win 3-4 loose = SILVER ELITE MASTER - SILVER ELITE

10win 4-5 loose = SILVER III-IV

10win 5+ loose = SILVER I-II

Valahogy így számíts, de nagyon pontatlan a rendszerük, és azt is nézd, hogy mennyire jól teljesítesz a meccseken.

Valamint nincs rád panasz, girefing, cheat...

2015. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég pontatlan lehet az a rendszer, mivel átlag 4 mvp-m volt 10 besoroló meccs alatt, 50 pont vagy felette, 2 vesztett meccs és berakott silver 1-be. Így nyugodtan állítom, hogy mvp-t nézi.
2015. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Semmii válasza:
mi az az mvp?
2016. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!