Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftban a rogue-n...

World of Warcraftban a rogue-nak milyen "jellemzőkre" kell gyúrnia?

Figyelt kérdés
Néhanapján, két szorgalmi időszak közötti szünetben lazításképpen kockulok egy kicsit, szóval nem vagyok vmi nagy gamer. Rogue-nak mikre kell gyúrnia pve és pvp felszerelésnél? Agility, stamina....?

2015. febr. 2. 08:45
 1/7 ReaperGyuszi válasza:
Főként agilityra,de 1 kicsit nyomhatsz a staminára is,agilityval lesz fullos a rogue :)
2015. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezek? critical hit rating, expertise rating, hit rating? vagy fő az agility és kész? pve-re és pvp-re is?
2015. febr. 2. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ha vennéd a fáradtságot és bekalimpálnád a google-ba, hogy rouge pve guide, még talán magatól is rájönnél a megoldásra.
2015. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem arra van, h kérdéseket tegyünk fel? Szerintem a világ összes kérdésére talál az ember választ a google segítségével. Mellesleg nem kötelező ennek az oldalnak a látogatása, sem a kérdések elolvasása, sem az azokra való válaszadás.
2015. febr. 2. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván életképesnek sem kell lenni, erre te remek példa vagy.
2015. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kötelező erre az oldalra járni. Szerintem ezt az oldalt be kellene szüntetni, miaz, h vki kérdezni merészel egy erre kitalált oldalon? Botrány!
2015. febr. 8. 15:57
 7/7 A kérdező kommentje:
A világ majdnem összes létező kérdésre megtalálható a válasz ezen az oldalon kívül, de ennek az oldalnak pont az a lényege, hogy időt spóroljunk egymásnak. Természetesen olvastam sokat a rogue-ról, de többféle leírás is van, gondoltam, h vannak tapasztalat játékosok, akik erre tévednek, olvassák a kérdésemet, és ha van idejük válaszolnak. Ennyi. De ott fent a képernyő tetején van egy X, nem kell erre az oldalra járnod.
2015. febr. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!