Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 Közösség - csak...

The Sims 3 Közösség - csak nálam? (bővebb. - lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A The Sims 3 /hu/ közösséggel valami probléma van... Miért? Ezt csak én észleltem, ill. csak nálam nem jó, vagy más is észrevette? És a Mysims oldallal mi lett? Egy csomó dolgot 'lestem el' onnan... Szerintetek?

2015. jan. 30. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A MySims-ről tudom, hogy megszűnt még szeptember környékén vagy azelőtt, mert a szerkesztőknek már nem volt rá nagyon ideje, és úgy voltak vele, hogyha nem tudnak annyit foglalkozni vele, mint régebben, akkor be is zárják az oldalt inkább. Legalábbis, én anno ezt olvastam az oldalon, ha jól emlékszem.


A The Sims 3 Közösséggel nem tudom, mi a probléma, mert nálam egyelőre rendesen bejön. A fórum még él, de angolul és csak olvasható formában. De várható, hogy előbb-utóbb az Eletronic Arts megszűnik foglalkozni az oldallal, minthogy a Sims 3 ideje náluk leáldozott, most már aktívabban a Sims 4-re fognak koncentrálni.


Esetleg Sims Hungary?

2015. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JohniDaren ***** válasza:

A MySims valóban megszűnt.

A közösség már rég nem az mint régen, már én is csak havonta 1x-2x megyek fel, ettől függetlenül működnie kéne, néha előfordul, hogy nem enged belépni (engem egyszer 8 hónapig nem engedett), ez természetes álltalában magától helyrejön.

2015. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!