Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 simek közti probléma?

Zsófi06 kérdése:

Sims 3 simek közti probléma?

Figyelt kérdés
Van 2 simem, akik együtt járnak, de akárhányszor romantikus interakciót nyomok (pl.: csók, egymás kezét fogják, stb.) Akkor nem megy fel, hogy most már kacér, tökéletesen ellenállhatatlan, hanem egy pillanatra megjelenik, hogy kacér, aztán visszavált rendben van-ra. Szeretném, ha összeházasodnának, de így nem lehet. Segítség!!

2015. jan. 29. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kód:

testingcheatsenabled true


Felhúzod a kapcsolatukat maxra.

2015. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mindig felhúzom, de azt szeretném, hogy tökéletesen ellenállhatatlan legyen, mert akkor több interakció van. Ezt a hibát nem lehet valahogy kiköszörülni?
2015. jan. 30. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám, de én nem tudtam megoldani. :/ Esetleg ha az előző kóddal lehúzod őket sima ismerősre, és újra elkezdesz velük játszani, elmúlik ez..
2015. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!