Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A CoD5-ben miért csak az első...

A CoD5-ben miért csak az első pályán müködnek a csalás kodok?

Figyelt kérdés
csak a legelső pályán müködik, ahol kiszabaditanak, és már amiikor annak vége és kezdödik a Jappanese Empire ahol partra szállunk ott már irja ki hogy Cheat not enabled....miér?
2010. febr. 9. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
mit tudom én... de minek használsz cheat-t???
2010. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van az a harmadik pálya:-?

tehát amelyik ugy kezdödik hogy Sztálingrádban vagyunk, és a hullatengerben :D

egy "szőkő" kut szerüségnél, és kel meneküljünk, amikor meg eljutunk oda hogy le hasalva megyünk egy épületben, mert az ablakon lángszoroval lönek me.. aztán menekülés közben rám esik egy izzó szén gerenda, tehát rám omlik az épület egy része, aztán kiszabadit és lassan lassan követem azt az embert...

nem sokkal utana egy lángcsóva tör fel, és ott mindig megégek, ugrani vagy sprintelni nem tudok, mert megsebesültem éss akár mit csinálok mindig megégek... és már idegesit...

ezért akarom használni addig a god csalást amig átjutok azon a szakaszon,

2010. febr. 9. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
pfff... akkor valszeg már veterán szinten nyomod ha cheat kell
2010. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!