Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnám kipróbálni, hogy...

Hogy tudnám kipróbálni, hogy elbírja-e a gépem a CS:GO-t?

Figyelt kérdés
Steamen ahogy nézem nincs se trial se pénzvisszafizetés, működő feltört változatot nem találtam, de megvenni nem akarom amíg nem tudom, hogy menne-e a gépemen, mert csak laptopom van szar VGA-val.
2015. jan. 28. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letorrentezni.
2015. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"működő feltört változatot nem találtam"
2015. jan. 28. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ismerősnek, barátnak nincsen meg? karácsonykor le volt tolva 2 eurora, valaki csak megvette. Van valami család mód, hogy más steames játékait használhatod, vagy csak simán ad egy nevet meg jelszót + ellenőrző kódot.
2015. jan. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel pl. mi a baj?

2015. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kickass-ről már szedtem le asszem egyet, a legjobban seedeltet, de valami baj volt vele, el sem indult.

Azért kipróbálom megint, hátha megy.


De néztem már máshol is, nCore, bithumen, külföldi oldalak közül TorrentLeech meg Sceneaccess, és vagy nem volt fent, vagy nem működött.

2015. jan. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!