Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Komoly harcrendszerű, "openwor...

Komoly harcrendszerű, "openword, sandbox " játék?

Figyelt kérdés

Helló!

Egy olyan játékot keresek, ami hasonló mappolású a Metinhez ( vagyis, egy nagyobb pálya, és akármikor belefuthatsz a szörnyekbe. Nem dungeon alapú. )vagy hasonló játékokhoz.

És legyen elég komoly harcrendszere. ( akár a C9hez hasonló is. )

PVP ON legyen benne.

Nagyábból ennyi. Régóta keresek, de még nem találtam.

Válaszókat előre is köszönöm.



#játék #számítógépes játék #Metin #PvP #JátékHarcrendszer #Sandsbox #PVPON
2015. jan. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

mmorpg-ket nézz, pl

Tera

2015. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szinte csak azokat néztem. De egyet se találtam.
2015. jan. 28. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

mmorpg.com

Ott rámész a game list-re. Kismillió játékot ki fog dobni, azokat átnézheted. Egyelőre nagyjából ez a leggyakrabban és legpontosabban frissített oldal. (Szinte minden mmo fellelhető rajta)

2015. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából, már rengeteget néztem. És már unom a válogatást. Azért kértem tőletek segítséget. "kismillió játék".

Hát igen. Mellesleg a Tera nem lenne rossz, csak nem akarok 60gb-t letőlteni EGY játék miatt.

2015. febr. 5. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát márpedig tetszik nem tetszik, ha openworld-öt akarsz, akkor azoknak óriási helyigényük van, és 20-30 gb-nél kezdődnek. A többi attól függ mennyire jó a játék. De akkor ott van például a Blade&Soul (személyes kedvenc MMO) vagy a Black Gold Online (2. helyezett)
2015. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!