Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends (BRONZE V)?

League of Legends (BRONZE V)?

Figyelt kérdés

Ti, akik bronzban vagytok!

Szerintetek miert nem tudjatok elerni a silver-t?

Nem az a celom, hogy most itt egymasra ugrasszalak titeket :D, hanem tenyleg mindenki mondja el azt amit gondol!

Es azt szeretnem, hogy csak bronzosok valaszoljanak! Ne pedig olyanok, akik azt irjak, hogy "Noobok megerdemlitek, hogy ott vagytok..."


2015. jan. 26. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt barátnőm bronz 5-ös még mindig. A válasz egyszerű: nem tud játszani, fogalma sincs merre/hogyan/mikor/miért csináljon dolgokat. De ő élvezi, szóval ez is egy előny.
2015. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni,de: Megérdemlik, hogy ott vannak.

3x húztam ki az accom bronzeból 4-5-ből,pedig nem vagyok diamond smurf. Szimpla silver játékos, sosem voltam még csak goldba se, de bronze egyszerűen annyira könnyű, hogy az hihetetlen. Amúgy még 3 besorolóm van és a mostani reset miatt nyilván megint bronzba kötök ki, max 1 hónap és kint vagyok, úgy hogy normalozok is mellette.

2015. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni,de: Megérdemlik, hogy ott vannak.

3x húztam ki az accom bronzeból 4-5-ből,pedig nem vagyok diamond smurf. Szimpla silver játékos, sosem voltam még csak goldba se, de bronze egyszerűen annyira könnyű, hogy az hihetetlen. Amúgy még 3 besorolóm van és a mostani reset miatt nyilván megint bronzba kötök ki, max 1 hónap és kint vagyok, úgy hogy normalozok is mellette.


A trollokra nem tudja senki fogni, mert amég náluk 5troll lehet addig nálad csak 4, tehát jobbak az esélyeid.

2015. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztaban vagyok :D

Csak haverom bronzban van es nem akarom igy az arcaba mondani, hogy azert mert szar vagy :D

Igy kivancsi voltam, a bronzosok lelki vilagara.

2015. jan. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!