Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek milyen karakterek (Leage...

Ezek milyen karakterek (Leage of Legends)?

Figyelt kérdés

A egyik problémám az az hogy nem írják hogy egyes választható hősök azok, most AP-s tankos vagy milyenes és hogy mid-en, bot-on, vagy top-on érdemes játszani velük.


Ebben tudna valaki segíteni?


Elsősorban a Brand érdekelne, mert eddig nekem az jött be a legjobban. A másik meg a Lissandra.



2015. jan. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő AP mid karakter.


Ha játszol velük egy játékot, írja a képességeknál, hogy magical damage (varázs sebzés), a másik árulkodó jel, hogy halvány zöld a zárójelben lévő szám (pl (+30)), ez azt jelenti, hogy AP-ból kap bónuszt. Ha AD-ból kap valamire bónuszt, az narancssárga lenne.


Színkódok:

fehér - true damage vagy szintre növekvő

citromsárga - armor

lila - magic resist

narancssárga - attack damage

halvány zöld - ability power

halvány kék - ability power + mana (pl ryze)

sötét kék - mana

2015. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit téves, a lila stackelhető sebzést is jelent, lásd nasus Q
2015. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eddig csak MI ellen játszottam, mert nemrég kezdtem.


Amúgy kipróbáltam kb 10 karaktert és a Brand volt a legjobb nekem.


Azt mondják, hogy az annyira nem "menő" már.

2015. jan. 26. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja meg azt sem tudom, hogy a felszerelésekből, melyeket érdemes megvenni. Mindig az ajánlottat vettem eddig.
2015. jan. 26. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A tárgyak teljesen ellenség és felállás függő.


Ha pl az ellenséged ADC van elfeedelve, armoros/hp-s itemet veszel, ha ap-s akkor magic resist-et.


Brand-nek érdemes a nagy maszkra (Liandry's Torment) rusholni, mert a passzívjával együtt nagyon nagyot üt. Emellé rakhatsz Void Staff-ot, Zhonya's Hourglass-t, Rabadon Deathcap-et, vagy akár Rylai Crystal Scepter-t is. Ha van rylai-od + tormented, akkor jelenlegi hp-d 4%-át üti, nem csak 2%-ot (ha lassítva van a célpont, tehát ha más lelassítja akkor is nagyobbat üt).

2015. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Liss egy ideje kiszorult a mid szerepkörből, topon hasznosabb a rengeteg cc és a range miatt, el lehetetleníti az ellenfél farmolását és tradelését. Jelenleg jobban, mint egy ryze.
2015. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz srácok. Amúgy ti honnan szerzitek az infókat?
2015. jan. 27. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:

A rutin meg az évek :D

Amúgy pedig lolking.net

2015. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!