Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a külömbség az xbox one és...

Mi a külömbség az xbox one és az xbox 360 között?

Figyelt kérdés
Min a kettőhöz lehet venni kinnektet? Melyik jobb családnak?

2015. jan. 25. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

xbox360 egy lassan 10 éves konzol. Az xbox one meg egy új konzol.


Mind a kettőhöz lehet venni kinekt-et, viszont egyre kevesebb játék fog megjelenni xbox 360-ra, inkább térnek át az új konzolra.


Ha mindenképp konzolt szeretnél, akkor inkább ps4-et ajánlom, erősebb a hardvere, illetve nekem személy szerint jobban tetszenek rá az exkluzív (csak azon a platformon megjelenő) játékok (last of us és társai).


Család alatt mit értesz? hány gyerek van, hány évesek? Kisebb gyerekeknek egy Wii U is remek lehet, legalább mozognak, ha chipelteted (vagy alapból soft modost veszel), akkor egy 16 GB-os pendrivera simán rámegy 50-100 játék, amit neten ingyen is be tudsz szerezni.

2015. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ!
2015. jan. 25. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A családnak a 360 a jobb. Az újabb gen. konzolok, mint a ps4 vagy az Xbox one szerintem egy kicsit nagyobbaknak valók. Az exluzívok miatt.
2015. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rolfus ***** válasza:
Anyiban nem értek egyet az előttem szólóval hogy szerintem a Wii semmiképp nem éri meg, a kincet 100 szor jobb mint a Wii ha valakinek számít ez a mozgós cuccos és 360 ra sokkal komolyabb játékok vannak (ezt ugy értem hogy technikailag és látványilag meg szerintem élvezetileg is de ezt mindenki döntse el) Nekem 360 és One om is van és mindkettő tökéletes konzol persze az igaz hogy egyre kevesebb játék lesz 360 ra de jelen pillanatba viszont még One ra ugyahogy kevés van a 360 hoz képest (persze idővel ez változik). A többit meg kb elmondta az előttem válaszoló hogy 10év meg stb :)
2015. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!