Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft enUS (Ragnar...

World of Warcraft enUS (Ragnaros) szerveren vannak magyar klánok, vagy egyáltalán magyar playerek?

Figyelt kérdés

Regisztrációkor rossz régiót adtam meg és most a Latin Amerikai Ragnaros szerveren kötöttem ki. Ez eddig nem is érdekelt, mert nem terveztem hosszú életűre az eredetin való tartózkodásomat, de most, hogy maradni szeretnék, zavarni kezdett, hogy nincs semmilyen társaságom.

Viszont, ha tényleg ennyire üres a szerver a magyarok terén, hogy lehet enUS-ról enGB-re váltani, az europai Ragnaros-ra, úgy, hogy a karaktereim amiket eddig felhúztam és a hozzájuk tartozó "minden egyéb" is megmaradjon?



2015. jan. 18. 12:32
 1/2 Csiß ***** válasza:
A váltást szerintem (ha meg lehet oldani egyáltalán) akkor csak a support tudja.Írj nekik mailt.
2015. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet, mivel a US és az EU kódok totál külön mennek így ha valaki US-en játszik akkor EU gamecard/kiegészítő nem működik... Meg alapvetően van egy olyan fizetett szolgáltatás amely azt teszi lehetővé hogy (saját) accountok között 'cserélgess' karaktereket. Így a segítség ilyen helyzetekben nem biznisz nekik. Minden esetre ahogy előző írta egy support próbát megér.
2015. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!